Wspierają Nas!

Dołącz do naszych społeczności

557FaniLubię to
4,540ObserwującyObserwuj
25SubskrybującySubskrybuj

Czytaj naszego bloga!

Czy warto bać się miłości?

Czy warto bać się miłości? Wielu ludzi unika kontaktów erotycznych. Często przez niepowodzenia, strach przed kolejną porażką. Każdy marzy o miłości „z obrazka”, ale jednocześnie...

Impreza dla Singli – Częstochowa -Retro Club – 24.03.2017

Impreza dla Singli - Częstochowie - Retro Club!! ARE YOU SINGLE? - NAJWIĘKSZY W POLSCE CYKL IMPREZ DLA SINGLI  PONOWNIE ZAPRASZA!!!! NIE BÓJ SIĘ - PODEJMIJ NASZE WYZWANIE...

Jak pójść do łóżka i nie umrzeć ?

Jak pójść do łóżka i nie umrzeć? Dobra, dzieje się. Dogadaliście się już na imprezie Are You Single?, a może nawet spotkaliście się dzień po...

Ostatnie wrzuty z Insta

DLACZEGO WARTO ZORGANIZOWAĆ IMPREZĘ ARE YOU SINGLE? WŁAŚNIE W TWOIM KLUBIE?

 • Badania szacują, że w Polsce jest ok. 6 mln Singli, w wieku od 25 do 50 lat, mieszkających nie tylko w dużych miastach, ale także w małych miejscowościach! I liczba ta stale rośnie! To 6 mln potencjalnych klientów dla klubów w całej Polsce!
 • Ankiety, przeprowadzone wśród Singli pokazują, że najłatwiej znaleźć miłość na imprezach (tak uważa ok. 25% Singli) oraz w klubach (ok. 20% Singli).
 • I my przyciągamy właśnie takich Singli – aktywnych, otwartych, poszukujących, świadomych, pragnących spędzić czas, zrelaksować się i dobrze zabawić w towarzystwie innych Singli!
 • Przełamujemy stereotypy, walczymy z uprzedzeniami i organizujemy Najskuteczniejsze Imprezy dla Singli w Polsce!
 • Więc jeśli Twój Klub chce być na Topie, chce mieć stały, gwarantowany i 100% dopływ klientów, chce zrobić duży krok w przyszłość i zadbać o potrzeby zarówno własne, jak i potrzeby rosnącej ciągle, a i tak już ogromnej społeczności Singli w Polsce – jesteśmy dla Ciebie!

DLACZEGO WARTO UCZESTNICZYĆ W IMPREZACH ARE YOUS SINGLE?

 • Ponieważ to prosty, szybki, przyjemny i bardzo skuteczny sposób na poznanie nowych interesujących osób, o takich samych oczekiwaniach, jak Twoje!
 • Człowiek jest stworzeniem stadnym i odczuwa naturalną potrzebę do życia w parach – pragnie podświadomie aktywnie poszukiwać tej jedynej osoby, z którą chce spędzić resztę życia!
 • A  najlepiej szukać w sprawdzonych grup osób, bawiących się na luzie, bez spiny i stresu, naturalnie; wśród osób, które także odczuwają taką potrzebę, wówczas szanse zwiększają się o 90%!

I właśnie w takich miejscach bawi się ARE YOU SINGLE? –  Największy i Najbardziej Popularny w całej Polsce Cykl Imprez organizowanych dla Singli!

CZY SKUTECZNA RANDKA JEST MOŻLIWA NA IMPREZIE ARE YOU SINGLE?

 • Are You Single? jest to projekt powstały z myślą o Singlach – singlach aktywnych, którzy chcą spędzić ciekawie wolny czas, rozerwać się, dobrze zabawić i poszerzyć swoje grono znajomych i przyjaciół.
 • Niekiedy już jedno wyjście na naszą imprezę, jeden wieczór, jedna noc wystarczy, aby zmienić własny status Singla! A jeśli nie, to z pewnością jest gwarancją poznania nowych osób, ciekawej rozmowy, wspólnego tańca, flirtowania i elektryzujących drinków, atmosfery pełnej podniecającego oczekiwania na miłosną niewiadomą…
 • Zabawa bez stresu, napięć, bez nadzoru – pełen luz, spontaniczność i autentyczność, doskonała muzyka, klubowa atmosfera i kilkanaście godzin spędzonych w świetnym towarzystwie!
 • Zastrzyk energii, motywacja oraz zmiana nastawienia i szczere otwarcie się na nowe relacje,  różnorodne podejścia do relacji damsko – męskich, a także wsparcie w podjęciu kroku do znalezienia swojej drugiej połówki – u nas MASZ TO JAK W BANKU!