O Are You Single?

Are You Single? – to nasz Największy i Najgorętszy cykl imprez, promujący aktywną zabawę dla wszystkich singli, którzy chcą spędzić ciekawie wolny czas, rozerwać się, dobrze zabawić i poznać nowe osoby!

Jak to było na początku?

Are You Single? jest stosunkowo młodym projektem, ale niezwykle popularnym. W ciągu kilku lat swojego istnienia zorganizowało ponad 260 szałowych imprez, tylko w najlepszych klubach kraju (Prozak, Czekolada, Opera, Platinium, Imperium, Oławska 9, Enso, Baccarat, Cabaret, Fantasy Park, Mega Music, Terminal itp…). Bawiło się na nich ponad 150.000 singli!!!!

Dzięki takim imprezom tysiące osób połączyło się w pary, a wszyscy doskonale spędzili wolny czas! To rewelacyjna alternatywa dla samotności i nieśmiałości!

Pomysłodawcą eventów jest krzysztof król -AYSKrzysztof Król, który z przyczyn biznesowych zawiesił projekt (wyjazd do Tajlandii w celu zarządzania większymi projektami). Dlatego też w ciągu ostatnich dwóch lat popularność i aktywność AYS nieco zmalała…

 

Paweł Marek - Are You Single ?Jednak biznes zdecydowała się przejąć nowa osoba Paweł Marek, pełna entuzjazmu, zapału – z głową pełną pomysłów, pragnąca przywrócić dobrą markę Are You Single i przebić jej największe sukcesy i osiągnięcia! 

Imprezy AYS przyciągają nie tylko mieszkańców danego miasta, ale również mieszkańców okolicznych miejscowości!

Kogo możecie spotkać na naszych imprezach?

Ludzi atrakcyjnych. Ludzi inteligentnych. Ludzi kochających dobrą zabawę! Ludzi otwartych na świat, na nowe wyzwania, na nowe perspektywy!

Osoby pełne dystansu do samych siebie, wyluzowane, uśmiechnięte i spragnione kontaktu z innymi!

Osoby, które, tak jak i Ty, pragną poczuć prawdziwą chemię – w REALU!

Dlatego, jeśli chcecie coś zmienić w swoim życiu singla, chcecie się:

  • przełamać,
  • odważyć,
  • zaciekawić,
  • zaspokoić… ciekawość :),
  • spełnić,
  • poznać nowe i wyjątkowe osoby, bratnią duszę,
  • dobrze zabawić,
  • wygrać swoje marzenia i pragnienia…

zapraszamy na największą randkę w Polsce – Imprezy Are You Single!, gdzie znajdziecie  dobrą zabawę, w najlepszym wykonaniu – przyjdźcie i przekonajcie się sami!