7 sygnałów kobiecego zainteresowania

O kobiecej gestykulacji napisano już setki tomów, a ona wciąż zaskakuje. Kobiety to jednak jednostki silnie zindywidualizowane i praktycznie każda z nich ma inny pomysł na to, jak urzec swojego rozmówcę.

Zapisz się na Singiel Party!Posiadają większą, bardziej precyzyjną świadomość własnych walorów. Są spokojne, wyrachowane. Powoli dążące do celu. Ale i im zdarzają się momenty słabości. Nie pozwól sobie przegapić szansy na miłość. Znajdziesz ją na imprezie Are You Single?, bądź czujny!

Kiedy bawi się fryzurą…

zabawa włosamiTo chyba najbardziej znany wątek w relacjach damsko-męskich. Kiedy kobieta bawi się swoją fryzurą, oznaczać to ma, że rozmówca okazał się dla niej kimś ciekawym. Nie dajcie się jednak, panowie, zwieźć pozorom. Takie zachowanie w równym stopniu może oznaczać tyle zainteresowanie, co znużenie. Sam widziałem, kiedy pewien mężczyzna przez dobrą godzinę nawijał do pewnej pięknej dziewczyny w barze, która rzeczywiście bawiła się włosami. Jednakże, kiedy tylko dosiadł się do niej ktoś inny, odwróciła kompletnie uwagę od tego nieszczęśnika. Po prostu jej się nudziło. Gesty tego typu są naturalną reakcją na jakiś poziom emocji, nie muszą więc od razu być dla Was zielonym światłem. Nie znaczy to oczywiście, że powinniście je ignorować. Jedno jest pewne: w relacjach z kobietami nie należy być „w gorącej wodzie kąpanym”.

Popatrz na jej wargi

Popatrz na jej wargiKiedyś kolega zwierzał mi się, że choć jego dziewczyna jest gruba i ma straszliwie dominujący charakter, nie może oprzeć się jej wargom. Coś w tym jest. O nabrzmiałych wargach, ich różnorodnym kształcie i wymiarze powstały tysiące legend, wierszy i poematów. O tym, jak kobieta je oblizuje, jak się nimi bawi. To stały element męskiej fantazji, którego faceci doszukują się w nawet najbardziej niepozornych gestach. Kobieca szminka pobudza wyobraźnię. Uwodzi. Buduje iluzję. Rzadko da się uciec przed jej działaniem.

Przekłada nogi?

Kobiece nogiKobiece nogi są jednym ze stałych elementów seksapilu. Ich ekspozycja zdradza oczywiście niecne zamiary, aczkolwiek wiele sygnałów można wyczytać z postawy. Kobieta, za pomocą ułożenia nóg, zdradza, którym z rozmówców jest zainteresowana. Układa je w jego kierunku. Widać to wyraźnie podczas imprez AYS, kiedy kilku panów zwraca uwagę na jedną z dam. Warto napomnieć, że wektor kobiecych nóg często ulega zmianie.

Szuka kontaktu fizycznego?

szuka kontaktu fizycznegoKiedy ktoś angażuje kobiecą uwagę, ona nie daje mu odpocząć ani na moment. Szturcha go, dotyka jego dłoni, poklepuje po plecach. Wszystko, by złamać dystans. Zyskać więcej swobody, wzajemnej aprobaty. A także, by zademonstrować zapach swoich perfum. Imprezy AYS to prawdziwa galeria zapachów!

Te jej koleżanki…

jej kolezankisJeśli nasza wybranka nie zdradza sygnałów zainteresowania (bo jest nieśmiała, niezdecydowana, niedoświadczona), często wyrażają je inne panie, siedzące w jej towarzystwie. Kobiety bardzo szybko zwierzają się swoim towarzyszkom, kto im się podoba, a kto nie. Jeśli więc, podczas imprezy AYS, zdecydujesz się dosiąść do większego, damskiego grona, błyskawicznie odczujesz, która z pań jest najbardziej tobą zainteresowana.

Czy to ten sam głos?

ton głosuGłos kobiety ulega zniekształceniu, kiedy tylko w jej głowie pojawi się jakikolwiek przypływ emocji. Jeśli są to emocje negatywne, tonika idzie w górę. Jeśli pozytywne, tonika idzie w dół. Regułę tę przytaczamy oczywiście żartobliwie, gdyż wszystko zależy od kontekstu i rodzaju prowadzonej rozmowy, gdzie często pojawia się ironia, emfaza czy nawet zwyczajne przekomarzanie się. Jedno jest pewne: kobiety należy słuchać bardzo uważnie.

A tak naprawdę nigdy nic nie wiadomo…

Panie, które rozmawiają z mężczyznami, niekoniecznie muszą reagować na ich towarzystwo w sposób opanowany. Są różne rodzaje kobiet, jak i różne rodzaje mężczyzn. Często zainteresowanie kobiety wyraża się w gestach zupełnie mało sugestywnych, a nawet absolutnej negacji. Być może nieraz zniechęciło cię do partnerki to, że jej wzrok lata po całej sali, nie skupiając się zupełnie na tobie. Albo kiedy każde twoje zdanie jest poddawane pod ironię… Uważaj! To także mogą być sygnały zainteresowania! Wszystko bowiem zależy od intuicji, a ta kształtuje się razem z praktyką.

Tak naprawdę nic nie wiadomo

Kobiet jednak nie da się opisać w sposób absolutnie precyzyjny, gdyż są one stworzeniami z gruntu nielogicznymi. I na tym polega całe ich piękno! Na nieprzewidywalności, braku konsekwencji, indywidualizmie! Dlatego nawet, w pracy, na randkach czy na imprezach Are You Single?, podczas największych rozczarowań nie warto ich przeklina, albowiem jakże nudny i przewidywalny byłby świat samych mężczyzn!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Proszę wpisz tutaj swoje imię