Are You Single? Pietna klub DiscoplexA4 21.10.2016

Kontynuując naszą misję organizowania imprez dla Singli w całej Polsce , z przyjemnością ogłaszamy, że to nie koniec i pora na następne WIELKIE WYDARZENIE – oto zapowiedź kolejnego gorrrącego wieczoru, pod patronatem Are You Single?!

0
1246

Are You Single? Pietna klub DiscoplexA4 21.10.2016

ZAPOWIEDŹ KOLEJNEJ IMPREZY DLA SINGLI, POD PATRONATEM AYS?!

Uwaga, Uwaga, Uwaga – Droga Społeczności Singli!!!!

Kontynuując naszą misję organizowania imprez dla Singli w całej Polsce , z przyjemnością ogłaszamy, że to nie koniec i pora na następne WIELKIE WYDARZENIE – oto zapowiedź kolejnego gorrrącego wieczoru, pod patronatem Are You Single?!

Po sukcesie pierwszej imprezy Are You Single?, która odbyła się w Rybniku, w Ambrozji (tutaj wstawi pan linka z opisem imprezy) naturalną koleją rzeczy jest… KOLEJNA IMPREZA – KUJEMY ŻELAZO (czyli Was, Drodzy Single), PÓKI GORĄCE!!!!!

discoplexa4-pietna-are-you-single

Tak więc:

UWAGA UWAGA, SINGLE & SINGIELKI – GORĄCEGO CYKLU NAJGORĘTSZYCH IMPREZ DLA SINGLI  AYS? CIĄG DALSZY!!!!!!

W PIĄTEK 21.10 o godzinie 21.00  

Are You Single? po raz kolejny zaprasza na Gorrrącą Imprezę dla Singli i Nie Tylko!

TYM RAZEM W:

KLUBIE DISCOPLEX A4, Pietna, blisko Krapkowic!!!!

Jest to kolejny klub, który zagwarantuje Wam niezapomniane wrażenia, profesjonalne nagłośnienie, klubowe oświetlenie, muzykę, klimat i ŚWIETNĄ ZABAWĘ!!!


Kilka słów o DiscoplexA4

„Discoplex A4 w Pietnej koło Krapkowic to nowoczesny i profesjonalnie funkcjonujący kompleks rozrywkowy. Dzięki potężnej powierzchni jest jednym z największych klubów w Europie (wielkością ustępuje jedynie największym klubom na Ibizie). Bogate impreza-w-discoplex-pietnadoświadczenie w organizacji imprez, doskonała muzyka i bezpieczeństwo bawiących się to główne atuty, które sprawiają, iż miejsce to jest jednym z najczęściej odwiedzanych przez klubowiczów w Polsce. Jako jedyny klub na Opolszczyźnie Discoplex A4 składa się z 5 niezależnych parkietów dostosowanych muzycznie i wizualnie do oczekiwań szerokiego grona klubowiczów. Ponadto w obrębie kompleksu funkcjonuje  10 barów, 2 restauracje i obszerne parkingi, w tym także parking strzeżony” – to TYLKO ZAPOWIEDŹ!!!!!

W czasie imprez duży nacisk położony jest na bezpieczeństwo bawiących się, stąd też przy wejściu do klubu obowiązuje szczegółowa selekcja (pod uwagę brany jest wiek i ubiór), a bezpieczną zabawę gwarantuje profesjonalna ochrona i system monitoringu zbudowany z ponad 70 kamer. W klubie, poza wyznaczonymi miejscami, obowiązuje całkowity zakaz palenia.

Zobaczcie sami, w jakich wnętrzach gwarantujemy Wam kolejną imprezę Are You Single?:


Więc jeśli przegapiliście poprzednią imprezę, nic straconego – macie zapewniony start i darmową wejściówkę na imprezę w DiscoplexA4 w Pietna!

Wystarczy, że wpiszecie się na listę gości!

ODBIERZ DARMOWĄ WEJŚCIÓWKĘ

Wystarczy więc, że wpiszecie swoje imię i nazwisko  i województwo, a jeśli chcesz aby Twoi znajomi też mieli wejście za darmo to tylko link im udostępnij! A znajdziecie się w gronie licznych szczęśliwców, którzy otrzymają gratisową wejściówkę na imprezę do Discplex A4, pod patronatem Are You Single?! Jak ją odbierzecie? To proste na wejściu powiecie swoje imię i nazwisko, a uzyskać wstęp za DARMO!!

Nie czekaj więc – ZAPISZ SIĘ JUŻ DZIŚ!

ODBIERZ DARMOWĄ WEJŚCIÓWKĘ

super-impreza-w-discoplexa4Idziesz ze znajomymi ? Nic nie szkodzi – udostępnij im linka, powiedz co i jak i GOTOWE!

Czas na Zapisy macie do 21.10.2016 do godziny 12:00

KLIKNIJ TUTAJ I ZAPISZ SIĘ

Uruchomiliśmy już wydarzenie, które jest podpięte pod nasz Fun Page. Dla wszystkich osób które wezmą udział w wydarzeniu Are You Single? Gwarantuje wejście za darmo!! Więc nie czekaj i klikaj w WYDARZENIE.

Masz grupkę znajomych z która chodzicie na imprezy? Daj im linka z FB, a dalej już sobie poradzą 🙂

WÓWCZAS WSTĘP JEST GRATIS także dla nich!

Dla tych wszystkich którzy, nie zapiszą się na listę wcześniej, cena biletu wstępu na  imprezę“Are You Single?”w Discoplex A4 to koszt 10 zł.

Nie zwlekaj!!!!

Po raz kolejny zaktualizuj swój terminarz na

21.10 – godzina 21:00!

BĄDŹ RAZEM Z NAMI NA SINGLE PARTY W KLUBIE DISCOPLEX A4!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Proszę wpisz tutaj swoje imię