Co to są Szybkie Randki

Szybkie Randki to Najpopularniejszy typ Wydarzeń dla Singli

Szybkie randki (Speed Dating) to wg. nas świetny sposób na poznanie kilkunastu osób w ciągu jednego wieczoru. Format wydarzenia obejmuje serię 5- minutowych spotkań Face2Face z maksymalnie 15 innymi singlami. Co-to-są-szybkie-randki--are-you-singleNa takie wydarzenie najlepiej przyjść z pozytywnym nastawienie, otwartą głową i uśmiechem :). Obecne szybkie życie, gdzie liczy się kariera, zarabianie pieniędzy i ciągłe parcie do przodu, skutkuje brakiem czasu na znalezienie osoby z którą chcemy dzielić nasz czas, życie i troski.

Dlatego Speed Dating 🙂

Szybkie Randki jako forma szybkiego poznania nowych osób, które w przyjaznych, komfortowych i sprzyjających romantycznemu nastrojowi mogą ze sobą porozmawiać i liczyć na to, że pomiędzy którąś randką bardziej zaiskrzy 🙂 są takie fajne! Are You Single? ma ponad 6 letnią historię swojej działalności podczas których widzieliśmy nie raz jak na Imprezach typu Single Party, osoby się poznawały i świetnie spędzały ze sobą cała noc na zabawie.

Często później z informacji zwrotnej otrzymywaliśmy, wiadomości z podziękowaniami od zakochany par, że miały okazję dzięki naszym wydarzeniom się poznać. Jeśli chciałbyś skorzystać z naszych porad dotyczące tematu randkowania, o czym rozmawiać (a o czym lepiej nie!), to śmiało zapoznaj się z naszymi poradami dotyczącymi Speed Dating.

Albo od razu sprawdź nasz kalendarz z najbliższymi Wydarzeniami dla Singli

W trakcie Szybkich Randek

Gdy już pojawisz się w lokalu, gdzie odbywa się nasze wydarzenie to nasz Gospodarz Ciebie powita i poda ci Zestaw Startowy. Będzie w tam twoja plakietka na której będzie Twoje Imię oraz numer, dzięki które samo wydarzenie sprawnie przebiega. Ten numer oznacza od którego stolika zaczynasz, gdyż stoliki będą ponumerowane.

Przebieg szybkich randek

Panie proszone są do odpowiedniego stolika ze swoim numerem i już przy nim zostają, a Panowie zaczynając od swojego numera, który otrzymali i zaczynają swoją zabawę. Każda randka trwa 5 min i Panie zostają przy swoim stoliku, a Panowie idą o jeden stolik dalej. Otrzymasz od nas również kartę na które będziesz zaznaczać osoby, które Cię zainteresowały i z którymi chciałbyś po szybkich randkach uzyskać kontakt.

Czas 5 min jest idealnym wg. nas czasem na porozmawianie i zrobienie pierwszego wrażenie na drugiej osobie. W tym czasie nie powinieneś czuć się niezręcznie jeśli np., po 2 minutach okaże się, że jednak nie ma wspólnej chemii, to postały czas danej randki szybko minie, a Ty będziesz mógł szybko dosiąść się do kolejnej osoby i zacząć nową randkę.

Gwarancja

Podczas takiego wydarzenia jak szybka randka odbędziesz kilkanaście takich randek, dlatego nie obawiaj się, że nie poznasz nikogo fajnego. Jeśli tylko będziesz otwarty, uśmiechnięty i będzie czuć od Ciebie pozytywne nastawienie to Gwarantujemy, że miło, przyjemnie i Skutecznie spędzisz ten wieczór. Podczas samego eventu będziesz mieć wiele okazji do wypicia drinka, pogawędki i poflirtowaniu z nowo poznanymi osobami.

Po Szybkich Randkach

Gdy już porozmawiasz z każdą osobą podczas spotkania. Nasz Gospodarz zbierze od uczestników szybkich randek karty na których zaznaczali osoby, które im się spodobały.

Otrzymasz wiadomość od nas do…

Dzięki tym informacją w ciągu 24h od zakończenia wydarzenia, otrzymasz wiadomość na pocztę elektroniczną lub sms w której będzie informacja, które osoby Ciebie też zaznaczyły i tym samym otrzymaliście do siebie kontakt.

Po otrzymaniu takiej wiadomości od Nas, nie pozostaje już nic innego jak skontaktowanie się z taką osobą i po prostu umówić się z nim/ nią  na Pierwszą Randkę.

Wszystkie naszego szybkie randki są z tzw. Gwarancją!

Oznacza to, że jeśli nie poznasz chociaż jednej osoby podczas naszego eventu, którą chciałbyś się ponownie zobaczyć, takiej która Ciebie też zaznaczy, to na następną szybką randkę masz wejście za DARMO.

Co masz do stracenia?

Kogo spotkasz podczas Szybkich Randek

Bez wątpienia poznasz ciekawych singli takich jak Ty. Którzy poprzez szybkie tempo obecnego życia, nie zdążyli jeszcze znaleźć kogoś Wyjątkowego dla Siebie. Wg. nas będziesz miło zaskoczony przekrojem zainteresowań i społecznym osób, które poznasz dzięki nam. To będą osoby od freelancerów po osoby na stanowiskach kierowniczych czy ludzie posiadający swoje firmy. Single którzy interesują się aktywnym zdrowym trybem życia, aż kończąc na osobach, które uwielbiają czytać książki. Pamiętaj jednak, że tak naprawdę wszyscy, których poznasz na Szybkich Randkach są tutaj z tego samego powodu co ty. Chcą poznawać nowych ludzi, poszerzać swoje kręgi towarzyskie i liczą, że przy odrobinie szczęścia spotkają kogoś Wyjątkowego!

Dlaczego szybkie randki?

Obecnie wiele osób znajduje się w sytuacji, takiej że wielu ich znajomych jest już zajęta swoim życiem tym prywatnym, gdzie główny aspekt położony jest na rodzinę. Wiemy, że miejsce pracy nie jest najlepszym miejsce do randkowania, a imprezy klubowe to nie do końca już ich klimat. Speed Dating to idealne rozwiązanie na poznanie nowych osób. Wydarzenie na którym poznasz nowe osoby w relaksujący i bezstresowy sposób, ludzi którzy tak jak ty szukają kogoś z kim mogliby spędzać swój wolny czas.

Różne wydarzenia, różne kategorie

Będziemy prowadzić wydarzenia dla wszystkich grup wiekowych, a także wydarzenia z formatu Single Party oraz szybkie randki bardziej nastawione na konkretne grupy np. Samotnych rodziców, czy ludzi lubiących podróżowanie lub dla Wegetarianinów.

Wierzymy, że znajdziesz tutaj to czego akurat szukasz! Jeśli chcesz zobaczyć jak jest na naszych imprezach i szybkich randkach zapraszamy do naszej galerii zdjęć i filmów.

Gdzie się odbywają randki

Are You Single? wybiera popularne i stylowe puby, restauracja i kluby które powinny mieścić się w centrum miasta lub mieć bardzo łatwy dojazd. Staramy się wybierać takie lokale w których uzyskamy pewną prywatną przestrzeń. Prywatność pozwala nam jako Gospodarzą i naszym gościom czuć się bezpiecznie i w przyjaznym klimacie odbyć event, tak aby było to tez świetne miejsce i czas do Flirtowania.