Czego lepiej nie mówić kobiecie ?

Myślisz, że masz „dobrą bajerę”? Wydaje Ci się, że twojej gadce żadna kobieta nie może się oprzeć? Uważasz się za osobę pełną uroku osobistego? Uważaj. Nadmierna pewność siebie może zgubić.
Zapisz się na Singiel Party!Relacje mężczyzn z kobietami bywają różne. Zdarzają się one night standy, czyli romanse na jedną noc, zazwyczaj okraszone sporą ilością alkoholu. Istnieją łóżkowe przyjaźnie, związki poliamoryczne. W Polsce jednak, co ciekawe, najbardziej popularną formą erotycznej aktywności są… tradycyjne, monogamiczne związki. Wielu ludzi ich poszukuje, także na imprezach Are You Single?. Jak więc znaleźć miłośćna dłużej”, taką, w której towarzystwie można spędzić przynajmniej kawałek życia? Przede wszystkim…

Szukać miłości na dłużej

Nie mów nikomu, że szukasz miłości!

Największym paradoksem poligamii jest to, że nikt oficjalnie nie chce się wiązać. Wszyscy marzą o wspaniałej relacji, pełnej dobra, czucia i zaufania, a kiedy przyjdzie co do czego, to lecą teksty typu „nie jestem gotowy/gotowa” albo „boję się związku”, „mam niechęć do par”. Brawo. Skąd się bierze ów paradoks?

Paradoks Miłości- Are You Single

To zwykła reakcja na stres. Lęk przed odrzuceniem. Nie można dać się mu obezwładni, aczkolwiek odrobina dystansu również się przydaje. Nie daj po sobie poznać, przynajmniej z początku, że czujesz, jakbyś wygrał na loterii. Teksty typu „jesteś najlepszym, co mnie spotkało” albo „nie mogę uwierzy, że ci się podobam” lepiej od razu sobie odpuść. W innym tekście już pisałem, że singiel nie może być desperatem. Znaj swoją wartość, zachowuj się uprzejmie, ale z dystansem. Nie angażuj zbyt wiele emocji na raz.

Singiel nie może być desperatem - Are You Single

Przełamywanie lodu to główna atrakcja!

Dlaczego ludzie wymyślili „wolne związki”? Żeby mieć więcej partnerów? Nic podobnego. W takich historiach po prostu każda konfrontacja bywa niezapomnianym przeżyciem. Osoby w układach tego typu nie umawiają się na randki, nie mają wobec siebie żadnych zobowiązań. Muszą nieustannie siebie zdobywa. Ich seks nie traci na spontaniczności, przez co jest gorący, namiętny. Takie relacje jednak nie należą do najłatwiejszych. Łatwo w nich stracić rozum. Znam niejedną osobę, która przez „wolny związek” wpadła w długotrwałą depresję. Jedna z „wolnych par” wylądowała w osobnych oddziałach zakładu psychiatrycznego. Miłość to nie przelewki, ale jeśli już w niej uczestniczysz, pamiętaj…

W miłości nie bądź zazdrosny - Are You Single

Nie wyrażaj zazdrości!

O nikogo nie wypytuj. „Miej wyjebane, a będzie ci dane”. Nie wyrażaj zainteresowania niepotrzebnymi gestami ze strony partnera, kogo to wszystko obchodzi! Znaj swoją wartość. Nie ma nic gorszego niż natręctwo. Nie dzwoń, nie płacz, nie błagaj. Szalejące emocje wszystko psują.

Nie mów zbyt wielu komplementów

Nie mów zbyt wielu komplementów!

Przesłodzona kawa nie smakuje zbyt dobrze. Komplementy są dobre, ale ich nadmiar to przesada. Podobnie jest ze zdrobnieniami. Wszelkie nienaturalne użycia języka są passe. Mój kolega, bardzo przystojny i inteligentny mężczyzna, wiele lat nie potrafił sobie znaleźć dziewczyny, gdyż do każdej startował z tekstem „kaczuszko, kaczuszko”. Pomyśl, czy na imprezach Are You Single? koniecznie chcesz robić z siebie idiotę? Ale wiadomo, zawsze…

Dobra zabawa na Are You Single

Chodzi o dobrą zabawę!

Nie daj sobie wmówić, że miłość to wzajemna ufność, pomoc, ciepło i wsparcie. Z takim nastawieniem możesz od razu iść do domu starców. Chodzi przede wszystkim o to, żeby dobrze się ze sobą czuć. Dobrze ze sobą bawić, być kreatywnym. Kochankowie muszą podchodzić do siebie z werwą, z pasją, a nie z tekstem typu „jestem nieszczęśliwy, szukam osoby, która wypełni moją samotność”. Nie angażuj swoich problemów, lęków, niepokojów w kwestię związku. Zobaczysz, że z czasem to dzięki miłości wszystko się ułoży!

Nie przechwalaj się - Are You Single

Nie przechwalaj się!

To dotyczy szczególnie panów, ale panie także mają tu swój udział. Nieraz moi koledzy robili z siebie idiotów, kiedy opowiadali o swoim samochodzie, o swojej pracy, o zarobkach. To naprawdę nikogo zbytnio nie interesuje. No, chyba że ktoś o to zapyta. Zdarzają się jednak pytania podchwytliwe. Pewnego razu słyszałem przy barze dosyć ostrą wymianę zdań:

— Gdzie pracujesz? — zapytała kobieta mężczyzny, który dosyć natrętnie do niej podbijał.
— W banku — odpowiedział rozochocony facet
— To słabo — dodała dziewczyna, po czym skierowała wzrok w stronę lampki z winem.
— Dlaczego?
— Bo całe życie interesują mnie faceci, którzy siedzą w więzieniu.

To na razie tyle. Być może tekst będzie miał swoją kontynuację, kiedy podczas imprez Are You Single? zauważę coś ciekawego. Jedno jest pewne — powyższe wskazówki są w stu procentach sprawdzone!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Proszę wpisz tutaj swoje imię