Jak pójść do łóżka i nie umrzeć?

Dobra, dzieje się. Dogadaliście się już na imprezie Are You Single?, a może nawet spotkaliście się dzień po niej. Wychodzicie właśnie z klubu. Nie chcecie się rozstawać. Tylko… co robić ?

Czy wtedy właśnie, przez nierozważne decyzje, wszystko można zepsuć ?

Zapisz się na Singiel Party!

Zawsze trzeba sobie jasno zdawać sprawę, kto jest trzeźwy (albo kto jest bardziej trzeźwy). To właściwie jedyna żelazna zasada, jakiej w takich historiach należy się trzyma. Od niej bowiem zależy, co stanie się rankiem.

Poranki… bywają ciężkie.

Poranki… bywają ciężkieKobieta potrafi rankiem spojrzeć na mężczyznę wilkiem. Mówi, że wykorzystał sytuację. Wręcz wygonić go z mieszkania, nawet jeśli seks był udany.

Mężczyzna z kolei czasem niepotrzebnie wiele rzeczy bierze do siebie. Choć by taką, jak ta powyżej. Często też niepotrzebnie angażuje się emocjonalnie po pierwszej nocy. To w ogóle kwestia przynależna obojga płci.

Imprezy AYS są często suto zaprawiane alkoholem. Ludzie zapoznają się ze sobą bardzo powierzchownie. Nie mają jak ze sobą porozmawiać w sposób świadomy.

Kochać to nie znaczy zawsze to samo…

Byłem świadkiem sytuacji, kiedy na dwóch kolejnych imprezach pewna para poznawała się dwa razy. Rozmawiając o tym samym, powtarzając niemalże te same gesty, poszli ze sobą do łóżka. No cóż, widocznie byli sobie pisani. Towarzyski seks może przerodzić się w coś głębszego. Nie należy jednak go przeceniać. Bywa on bardzo jednoczący, bywa też, niestety, falstartem wielu znajomości. Cóż, może i lepiej od razu się rozczarować, niż brnąć bez sensu w nieznane.

A kiedy przyjdzie na ciebie czas…

A kiedy przyjdzie na ciebie czas…

Pewna dziennikarka wyznała niegdyś, że miała w życiu wielu mężczyzn. Lepszych lub gorszych kochanków. W pewnym momencie wszyscy jej się znudzili. Chciała odseparować się od środowiska, od wielkomiejskiego stylu życia.

a kiedy przyjdzie na...Wyjechała więc na mazury.

Tam zapoznała młodego chłopca, który niezwykle ją urzekł. Był szczery, skromny, prostoduszny. A przy tym niemalże dziewiczy w swoich gestach, mimice i zachowaniu. Nawet nie zauważyła, jak jej uczucia popłynęły w jego stronę.

Historia ta niestety nie miała szczęśliwego finału. Rodzice chłopca nie akceptowali związku ze starszą kobietą z wielkiego miasta, która z gruntu wydała im się podejrzana. Mimo usilnych starań, młodzieniec uległ woli rodziców i zerwał z nią kontakt, choć nie było to dla niego łatwe.

Ani razu nie uprawiali seksu.

Kiedy kobieta wróciła z wakacji, nie miała partnera przez dłuższy czas. Wpadła w alkoholizm i prawie straciła pracę. Emocje, zatem, bywają zgubne, jakkolwiek nie byłyby szlachetne.

Seks także.

Jak pójść do łóżka i nie umrzeć ? 1

Na imprezach Are You Single? postaraj się po prostu dobrze bawić.

Wszystko samo się ułoży!

ps. na koniec wrzucamy coś co pokaże wam jak jest na naszych imprezach 🙂

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Proszę wpisz tutaj swoje imię