Karnawał dla Singli! Krapkowice klub DiscoplexA4 20.01.2017

Kontynuując naszą misję organizowania imprez dla Singli w całej Polsce , z przyjemnością ogłaszamy, że to nie koniec i pora na następne KARNAWAŁ DLA SINGLI!! – oto zapowiedź kolejnego gorrrącego wieczoru, pod patronatem Are You Single?!

0
1773

Karnawał dla Singli! Krapkowice klub DiscoplexA4 20.01.2017

ZAPOWIEDŹ KOLEJNEJ IMPREZY DLA SINGLI, POD PATRONATEM Are You Single?!

KARNAWAŁ DLA SINGLI W KRAPKOWICACH!

Kontynuując naszą misję organizowania imprez dla Singli w całej Polsce , z przyjemnością ogłaszamy, że to nie koniec i pora na następne WIELKIE WYDARZENIE – oto zapowiedź kolejnego gorrrącego wieczoru, pod patronatem Are You Single?!

Po sukcesach pierwszych imprez Are You Single?, które odbyły się min w Rybniku, w Ambrozji KLIK, w Częstochowie w RETRO naturalną koleją rzeczy jest… KOLEJNA IMPREZA – KUJEMY ŻELAZO (czyli Was, Drodzy Single), PÓKI GORĄCE!!!!!

Tak więc:

UWAGA UWAGA, SINGLE & SINGIELKI – GORĄCEGO CYKLU NAJGORĘTSZYCH IMPREZ DLA SINGLI  ARE YOU SINGLE? CIĄG DALSZY!!!!!!

W PIĄTEK 20.01 O GODZINIE 21.00  

Are You Single? po raz kolejny zaprasza na Gorrrącą Imprezę dla Singli i Nie Tylko!

TYM RAZEM W:Karnawal-dla-singli-discoplexa4-pietna-are-you-single

KLUBIE DISCOPLEX A4, Pietna blisko Krapkowic!!!!

Jest to kolejny klub, który zagwarantuje Wam niezapomniane wrażenia, profesjonalne nagłośnienie, klubowe oświetlenie, muzykę, klimat i ŚWIETNĄ ZABAWĘ!!!

 

Podczas Imprezy odbędzie się koncert zespołu CAMASUTRA

Zobacz jak śpiewają!!


Kilka słów o DiscoplexA4

„Discoplex A4 w Pietnej koło Krapkowic to nowoczesny i profesjonalnie funkcjonujący kompleks rozrywkowy. Dzięki potężnej powierzchni jest jednym z największych klubów w Europie (wielkością ustępuje jedynie największym klubom na Ibizie). Bogate impreza-w-discoplex-pietnadoświadczenie w organizacji imprez, doskonała muzyka i bezpieczeństwo bawiących się to główne atuty, które sprawiają, iż miejsce to jest jednym z najczęściej odwiedzanych przez klubowiczów w Polsce. Jako jedyny klub na Opolszczyźnie Discoplex A4 składa się z 5 niezależnych parkietów dostosowanych muzycznie i wizualnie do oczekiwań szerokiego grona klubowiczów. Ponadto w obrębie kompleksu funkcjonuje  10 barów, 2 restauracje i obszerne parkingi, w tym także parking strzeżony” – to TYLKO ZAPOWIEDŹ!!!!!

W czasie imprez duży nacisk położony jest na bezpieczeństwo bawiących się, stąd też przy wejściu do klubu obowiązuje szczegółowa selekcja (pod uwagę brany jest wiek i ubiór), a bezpieczną zabawę gwarantuje profesjonalna ochrona i system monitoringu zbudowany z ponad 70 kamer. W klubie, poza wyznaczonymi miejscami, obowiązuje całkowity zakaz palenia.

Zobaczcie sami, w jakich wnętrzach gwarantujemy Wam kolejną imprezę Are You Single?:


Więc jeśli przegapiliście poprzednią imprezę, nic straconego – macie zapewniony start i darmową wejściówkę na imprezę w DiscoplexA4 w Pietna!

WYSTARCZY, ŻE WPISZECIE SIĘ NA LISTĘ GOŚCI!

ODBIERZ DARMOWĄ WEJŚCIÓWKĘ

Wystarczy więc, że wpiszecie swoje imię i nazwisko  i województwo, a jeśli chcesz aby Twoi znajomi też mieli wejście za darmo to tylko link im udostępnij! A znajdziecie się w gronie licznych szczęśliwców, którzy otrzymają gratisową wejściówkę na imprezę do Discplex A4, pod patronatem Are You Single?! Jak ją odbierzecie? To proste na wejściu powiecie swoje imię i nazwisko, a uzyskać wstęp za DARMO!!

Nie czekaj więc – ZAPISZ SIĘ JUŻ DZIŚ!

ODBIERZ DARMOWĄ WEJŚCIÓWKĘ

super-impreza-w-discoplexa4Idziesz ze znajomymi ? Nic nie szkodzi – udostępnij im linka, powiedz co i jak i GOTOWE!

CZAS NA ZAPISY MACIE DO 20.01.2017 DO GODZINY 12:00

KLIKNIJ TUTAJ I ZAPISZ SIĘ

Uruchomiliśmy już wydarzenie, które jest podpięte pod nasz Fun Page. Dla wszystkich osób które wezmą udział w wydarzeniu Are You Single? Gwarantuje wejście za darmo!! Więc nie czekaj i klikaj w WYDARZENIE.

Masz grupkę znajomych z która chodzicie na imprezy? Daj im linka z FB, a dalej już sobie poradzą 🙂

WÓWCZAS WSTĘP JEST GRATIS także dla nich!

Dla tych wszystkich którzy, nie zapiszą się na listę wcześniej, cena biletu wstępu na  imprezę“Are You Single?”w Discoplex A4 to:

Do 22:00 – 10 zł
Po 22:00 – 15 zł

Nie zwlekaj!!!!

Po raz kolejny zaktualizuj swój terminarz na

20.01 – godzina 21:00!

BĄDŹ RAZEM Z NAMI NA SINGLE PARTY W KLUBIE DISCOPLEX A4!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Proszę wpisz tutaj swoje imię