O Are You Single?

Kilka słów o Are You Single?

W Are You Single? wierzymy, że poznawanie,flirtowanie i randkowanie powinno odbywać się w prawdziwym życiu, bo nie ma to jak spojrzeć komuś w oczu. Bardzo ciekawą opcją poznania nowych osób to bardzo modny na zachodzie i USA typ wydarzeń dla singli pod nazwą Szybkie Randki lub Single Party które są skierowane bardziej w stronę ludzi, którzy lubią spontaniczność i zabawę na parkiecie

O Are You Single? 1

Obecnie skupiamy nasze starania na rozkręceniu Singli w województwie Śląskim. Gdzie zapraszamy na nasze Szybkie Randki, które będą odbywać się na początku w Sosnowcu, Gliwicach i Częstochowie.

Posiadamy kilku letnie doświadczenie w przeprowadzaniu Imprez dla Singli i wg. nas Nasze szybkie randki będą czymś nowym na Polskiej scenie, ale i tak najważniejsze dla Nas jest to, abyś Ty uczestnicząc w naszym wydarzeniu poznał kogoś nowego, kogoś z kimś się zaprzyjaźnisz lub kogoś z kim pójdzie na nie jedną randkę!

Takie spotkania w formie wydarzenia szybkich randek wprowadza kilka nowych opcji, których nie mieliśmy podczas imprez typu Single Party, ale o tym dowiesz się więcej w dalszej części tekstu.

Jakich?

7 sygnałów kobiecego zainteresowania

W takich miejscach jest spokojniejsza atmosfera, gdzie można spokojniej chwile porozmawiać, najlepiej przy lampce czerwonego wina (ale tutaj postaramy się Was zaskakiwać) w końcu nie każdy gustuje w lampce wina i świecy.

Są osoby które szukają partnera który tak jak ON gustuje w aktywności np.sport, podróże, albo jest miłośnikiem książek itp.

Do tego wszystkiego opracowujemy własnie naszą unikalną formułę takich spotkań w których będzie kilka wg. nas ciekawych smaczków – dlatego obserwujcie i śledźcie naszą stronę.

A jeśli dobrze się zaznajomiłeś z naszą stroną, to już wiesz co Ciebie może spotkać na szybkich randkach w Sosnowcu, a co np. w Gliwicach 🙂

Wracamy do serca Are You Single? – czyli Imprez!!

Cała paka na Are You SingleNasze imprezy są jedyne w swoim rodzaju w Polsce. Osoby które już były na naszych imprez wiedzą, że to profesjonalnie zorganizowane wydarzenia na których panuje świetna atmosfera, sprzyjająca dobrej tanecznej zabawie połączonej z okazją do poznania nowych osób, czy to uczestnicząc w naszych szybkich randkach które są organizowane podczas imprezy lub dla tych już najbardziej odważnych po prostu flirtując i podchodząc do osób, które np. mają nasze gadżety itp. Bo to znak, że one przyszły tutaj również w podobnym celu co TY.

Obecnie prowadzimy rozmowy z dwoma klubami z którymi chcemy robić coś czego prawdopodobnie jeszcze w Polsce nie było!

Jeśli nie byłeś jeszcze na naszej imprezie, a chciałbyś doświadczyć dobrej zabawy w gronie singli zapoznaj się z naszymi najbliższymi wydarzeniami, a najlepiej zapisz się na newsletter lub od razu na listę osób które chcą otrzymać informację o najbliższej Imprezie Are You Single?

NAJBLIŻSZE WYDARZENIA ZAPISZ SIĘ NA NEWSLETTER DARMOWE WEJŚCIÓWKI NA IMPREZY

Krótka historia AYS.

Byliśmy w Polsce już w 2012 roku. To w tamtym okresie zapoczątkowaliśmy Cykl Imprez Dla Singli. Jesteśmy świadomi tego, że byliśmy pierwsi którzy tak podeszli do tego tematu.W tamtym okresie byliśmy w całej Polsce.Wow jak ten czas leci, jest już 2018 rok.

Piękna dziewczyna - Are You SinglePrzeprowadziliśmy od tego czasu ponad 620 imprez, ponad 160 tyś ludzi było gośćmi na naszych imprezach. Takie liczby dały nam ogromne doświadczenie, byliśmy w każdych większy mediach w Polsce. Od TVN po ESKĘ na SYMPATI.pl kończąc. Jesteśmy z tego wszystkiego bardzo dumni, bo pamiętamy meile i informację od Was samych, że impreza była super lub podziękowania, ponieważ dzięki nam poznaliście swoje dziewczyny czy chłopaków i jesteśmy pewni, że niejedna taka para jest nadal ze sobą!

Mała rysa na szkle…

Przez  ostatni okres dwóch lat o Are You Single? było ciszej. Ale nie będziemy na tym się skupiać, bo uznajemy, że nie ma sensu. Od kilku miesięcy Are You Single? prowadzi nowa osoba i wierzymy, że da radę i zrobi wszystko, aby Misja – Cel – Idea ARE YOU SINGLE?, ponownie wróciła i zagościła w pubach, restauracjach i klubach w Polsce, a Wy mieli okazję do tego, aby poznać kogoś wyjątkowego tylko dla Siebie!

Jak to było kiedyś??

O Are You Single? 2Cykl imprez Are You Single? był największy w Polsce! Nie było na scenie klubowej takich imprez, które my organizowaliśmy. Zaczęło się to wszystko od klubu Enso i Baccarat w Krakowie, a później już wkroczyło drzwiami i oknami do całej Polski. Doszliśmy do 12 imprez miesięcznie, nie było innego takiego cyklu, który systematycznie pojawiał się w miastach w całej Polsce.

Nasze imprezy stały się ulubionymi miejscami dla Singli, którzy szukali dobrej zabawy połączonej z okazją do poznania nowych, ciekawych i równie pozytywnych osób co oni sami.

Jak będzie teraz ??

Wracamy na Polską scenę i zaczynamy od Śląska!. Z każdym miesiącem wierzymy, że będzie o Nas co raz głośniej i ponownie zagościmy w każdym dobrym klubie/pubie/ restauracji w Polsce.

Już teraz możecie o naszych ostatnich imprezach dowiedzieć się i zobaczyć jak to było na Naszym kanale na Youtube. Zapraszamy do polubienia naszych kanałów na Social Media na FB, Instagramie i YT.

Jeśli chcesz dowiedzieć się czegoś więcej o naszym zespole, który jest cały czas w budowie Kliknij tutaj, a być może sam chciałbyś w nim uczestniczyć to kliknij tutaj .

Mamy nadzieję, że zobaczymy się wkrótce na naszych wydarzeniach!

Uśmiechnij się 🙂 Życie jest Piękne 🙂