Czym są Imprezy dla Singli?

Czym są imprezy Are You Single?

Are You Single? jest najpopularniejszym cyklem imprez dla singli w Polsce!

Posłuchaj co ma do powiedzenia o tym cyklu jego właściciel.

Tutaj film

 

 

Imprezy Are You Single?

To doskonały sposób na poznanie wielu ludzi w jedną noc! Format imprezy obejmuje przebieg całej imprezy w klubie od specjalnych przypinek i opasek na rękę dla uczestników zabawy, poprzez zabawę w klubie, a kończąc na przeprowadzeniu szybkich randek dla najodważniejszych i chętnych poznania nowych osób uczestników imprezy 🙂

Polecamy przyjść z dobrym nastawieniem i otwartą głową. Smutki i troski dnia codziennego zostawcie w domu!

Na co dzień w obecnym świecie jest coraz mniej czasu na poznanie nowych ludzi. Jesteśmy cały czas zalatani i nie mamy czasu na odrobinę zabawy i poznania ludzi, którzy tak jak MY lubią też dobrze się pobawić, potańczyć i podchodzą do życia w podobny sposób. Brak nam czasu na chodzenie na pojedyncze randki na których dopiero po kilku takich spotkaniach widzimy czy ta Osoba- podchodzi do życia w podobny sposób co my.

Kiedy powstał cykl imprez ?

Cykl Are You Single? rozpoczął się w roku 2009 i przez ten czas miał tylko jedną dłuższą przerwę. W tym czasie stał się solidną marką, która gwarantuje dobrą zabawę klubową oraz poznanie nowych osób podczas imprezy.

Nasi goście kochają imprezy na których można się dobrze pobawić i poznać nowe osoby!

Zobacz co o nas mówią osoby, które już bawiły się na naszych imprezach  >> LINK do strony z opiniami o imprezach. KLIKNIJ TUTAJ!

Aby uzyskać informacje jak rozmawiać na randkach ( lub jak nie rozmawiać) Zapoznaj się z naszymi wskazówkami na temat szybkich randek TUTAJ lub zajrzyj na naszego bloga tam znajdziesz ciekawe artykuły z tematyki relacji damsko – męskich.


Szybkie Cztery Kroki CO i JAK!

KROK 1. Podczas imprezy Are You Single?

W momencie w którym pojawisz się w klubie i przedstawisz się przy wejściu do lokalu, to wejdziesz za darmo na imprezę otrzymasz opaskę na rękę i być może już teraz specjalną przypinkę.

Jest ich kilka rodzajów i każda służy do poinformowania pozostałych uczestników imprezy czego szukasz dziś pod czas zabawy.

Tu opis i jedna zbiorcza fota przypinek.

Jeśli na wejściu nie otrzymasz przypinki to napewno taką otrzymasz jak nasz organizator imprez do ciebie podejdzie.

Podczas imprez baw się na parkiecie, nie bój się podchodzić do nowych osób, bo one też tutaj są po to, aby się dobrze pobawić i poznać np. Ciebie!.

Podczas zabawy organizator będzie chodził po klubie i jeśli masz jakąś potrzebę, to śmiało do niego podejdź. W trakcje zabawy spodziewaj się spontanicznych zabaw oraz ciekawych gadżetów.

O godzinie 24:00 Organizator imprezy oraz DJ będę informować o miejscu w którym odbędą się szybkie randki. Jeśli do tej pory nie poznałeś nikogo ciekawego, to śmiało idź na szybkie randki, bo to idealna okazja do poznana kogoś nowego. W trakcie 40 min poznasz 7 nowych dziewczyn/ chłopaków z którymi później będziesz mógł dobrze się pobawić podczas dalszej części imprezy.

Na naszych imprezach spodziewać się możesz zwariowanych momentów, gdzie nasz organizator, fotograf lub kamerzysta będą bawić się razem z resztą osób.

Nie stój pod sciana i nie pij sam piwa. Lepiej będzie jak dołączysz do nas i zaczniesz się bawić z nami, a na pewno poznasz ciekawe osoby.

Jak widzisz podczas naszych imprez masz dużo okazji do rozmowy z nowymi osobami, do poflirtowania, napicia się z nimi “drinka” oraz  wspólnej zabawy.

KROK 2. Przed imprezą Are You Sngle?

W tym momencie jest najważniejsze, abyś zapisał się na listę gości, którzy wchodzą za darmo na nasze imprezy. Wystarczy tylko przy wejściu do klubu, przedstawić się i  osoba która stoi na bramce, jak tylko zobaczy, że jesteś na liście Wchodzisz za darmo 🙂

Dzięki zapisowi na listę gości, dzień przed imprezą dostaniesz MAILE z przypomnieniem o imprezie.

Jeśli chcesz zobaczyć, kto będzie na imprezie to na naszym Fan Page na Facebook jest zawsze organizowane WYDARZENIE i tam zaznacz, że weźmiesz udział w wydarzeniu. Dzięki temu Ty jak i Inni mogą zobaczyć kto będzie na imprezie.

Zalecamy ubrać się stosownie do danego klubu – czyli styl Casual lub Elegancki/ klubowy byleby nie był to dres, bo jak wiesz takie osoby często nie wchodzą na imprezy klubowe, a na pewno nie chcesz, przyjść na dobrą imprezę i nie zostać na nią wpuszczony.

KROK 3. Kogo spotkasz na imprezach Are You Single?

To bardzo proste! Będą to single, fantastyczni ludzie, tacy Jak Ty, którzy szukają dobrej zabawy i nowych znajomych/dziewczyny/chłopaka. Będziesz mile zaskoczony, tym kogo możesz poznać na naszych imprezach. Często są to ludzie z pasją, profesjonaliści w swoim zawodzie oraz ludzie którzy niestety mają mniej czasu na poznawanie nowych osób.

Pamiętaj prawie każdy na na naszej imprezie jest z tego samego powodu co Ty! – aby poznać nowych ludzi, dobrze się pobawić, poszerzyć grono swoich znajomych, a może nawet spotkać kogoś wyjątkowego.

W obecnych czasach, wielu ludzi znajduje się w sytuacji gdy ich znajomi mają już “swoje połówki” lub “tworzą swoje rodziny”, a miejsce ich pracy często nie jest idealnym miejscem na randkowanie.

Imprezy Are You Single? zapewniają idealne warunki do swobodnego i w dobrej atmosferze wypełnioną muzyką klubową poznania nowych osób.

Imprezy klubowe Are You Single? są przeznaczone dla ludzi dorosłych, gdzie jest szeroki przedział ludzi jakich możesz spotkać podczas naszych imprez. To daje wielką różnorodność i nigdy nie wiesz kogo na takiej imprezie poznasz oraz jak bardzo Cię zaskoczy lub nie dana osoba 🙂 Jedyne czego możesz się spodziewać, to tego że tak jak ty jest to osoba która szuka nowych znajomości i być może kogoś wyjątkowego dla siebie.

Jak widzisz naprawdę warto pojawić się na naszych imprezach, a być może to tam poznasz wyjątkową osobę dla siebie!

Kliknij tutaj na YT, jeśli chcesz zobaczyć filmy z naszych poprzednich  imprez lub od razu do galerii, gdzie zobaczysz jak ludzie bawili  się na naszych poprzednich imprezach Are You Single?

KROK 4. Gdzie są organizowane imprezy Are You Single?

Nasz cykl imprez dla singli Are You Single? odbywa się w różnych klubach. Staramy się być w każdym dobrym klubie w Polsce. Cały czas poszerzamy nasz zasięg, dlatego bądź z nami na bieżąco, aby nie przegapić naszego cyklu, gdy pojawi się w twoim mieście 🙂