Szybkie Randki | Randkowe Porady | Wskazówki | Dla Singli

Po Pierwsze: Uśmiechnij się!

Często na naszych szybkich randkach uczestnicy pytają się jak to jest, co mówić i jak rozmawiać, o co pytać itp. To jest normalne, że czujesz lekkie zdenerwowanie w szczególności jeśli jesteś pierwszy raz, to nie wiesz czego tak naprawdę możesz się po spodziewać po takim spotkaniu 🙂

Uśmiech jest najprostszy i najbardziej pomocny ze wszystkich wskazówek jakie Wam proponujemy. Pamiętaj, że osoby które się uśmiechają, wydzielają pozytywną energię i przyciągają innych do siebie.

Zaufaj Nam po pierwszej lub drugiej szybkiej randce zdasz sobie sprawę, że to dobra zabawa gdzie na przeciwko siebie masz przyjaznych singlów do poznania. Wszyscy są tu, bo chcą poznać nowe osoby, takich jak ty. Szukają nowych przyjaźni i randek więc zrelaksuj się i UŚMIECHNIJ SIĘ. Bardzo wierzymy w ten cytat.

Uśmiech Skraca Dystans Rodzącej Się Miłości 🙂

Tak, wiemy że to może brzmieć bardzo prosto i o tym każdy wie, ale naprawdę Zaufajcie Nam! Nie raz widzieliśmy jak Uśmiech skraca drogę do poznania drugiej osoby, jak uśmiech powoduje otwartość drugiej osoby i zrzuca piętno sztywnej rozmowy.

To naprawdę jest jedna z najbardziej pomocnych rad przy szybkich randkach!

Często goście mówią nam:

podobało mi się tutaj, ciekawie poprowadzone to spotkanie, ale kilka osób było bardzo poważnych i spiętych…

A wg. nas wystarczy się uśmiechnąć i zmienić swoje nastawienie na bardziej otwarte, optymistyczne, a zobaczysz że od takich osób emanuje pozytywna energia i tym samym przyciągają drugie osoby do siebie.

Zapraszamy na nasze szybkie randki, przyjdź i sprawdź,

czy to naprawdę działa:)

Po Drugie: Nie rozmawiaj o Pracy!

Jedną z najczęstszych wskazówek, jakie udzielamy uczestnikom naszych szybkich randek jest unikanie mówienia o swojej pracy.

Bo najczęściej nie jest to super ciekawy temat, który rozpali i zaciekawi drugą stronę. Najczęściej masz normalną pracę, taką jak 90% pozostałych osób, które biorą udział w szybkiej randce. Jeśli nie pracujesz jako wytrawny degustator czekolady, kaskader lub coś w tym stylu, zostaw szczegóły na później, gdyż one sprawiają, że jesteś podobny/a do innych uczestników randek, na tym nam nie zależy.

Nie chcesz chyba, aby twoja szybka randka czuła się tak, jakby te 5 min trwało, i trwało, i trwało tak długo i nudno, że pomyśli sobie boże skończ już o tym mówić. A tak się zwykle dzieje jak dana osoba opowiada o swojej pracy i tym np. że w przyszłym tygodniu musi oddać raport związany z dostawą nowych artykułów papierniczych.

Wykorzystać te 5 min, jakie masz na rozmowę najlepiej jak się da, nietuzinkowo, tak abyś był zapamiętany i aby twoja randka chciała dowiedzieć się więcej!

Ludzie  na Speed Dating chcą Cię poznać, chcą dowiedzieć się co robisz po za pracą, która zwykle jest nudna i monotonna, a większość pewnie uważa, że najlepiej jakby jej nie było, bo większość po prostu pracuje z prostego faktu, trzeba zarabiać pieniądze.

Ale to co nas łączy to wspólne zainteresowania, pasje i opcje na spędzenia czasu we dwójkę. Czy nie wydaję ci się ciekawe, jak nowo poznana osoba mówi o tym, że np. nie dawno pierwszy raz poleciała samolotem, albo przez 2 tygodnie uczyła się pływać.

Takie tematy, aż proszą się o rozwinięcie, o pokazanie emocji, a często o podzielenie się swoimi przeżyciami jeśli akurat też to robiliśmy lub co lepsze też nas to interesuje!

Radzimy rozmawiać o czymś co pobudza wyobraźnię np. gdzie chciałabyś pojechać na niezapomniane wakacje lub powiedz mi co byś chciała zrobić jakbyś znów była dzieckiem.

Po prostu wykorzystaj te 5 min mądrze i dowiedz się co macie wspólnego, np. Wiesz co uwielbiam wędrówki po górach, ciekawe kiedy ostatnio byłaś na takiej wędrówce…

My jako Are You Single? i nasz Gospodarz będziemy się starać dać Tobie jak najwięcej okazji do poznania drugiej osoby, ale aby dobrze poznać osobę powinieneś skupić się na mądrym wykorzystaniu czasu jaki otrzymasz przy nowo poznanej osobie i spróbuj dowiedzieć się tego co dla Ciebie ważne i co masz wspólnego z tą drugą osobą.

Dlatego tak interesujące są te spotkania, bo co osoba to rozmowa może być inna.
Naprawdę nie zalecamy mieć cały czas tych samych pytań, czasem warto improwizować albo wiesz co przygotuj sobie kilka tzw. Asów z rękawa, które będziesz mógł użyć jeśli zobaczysz, że rozmowa się nie klei od początku 🙂

Po Trzecie: Ubierz się schludnie!

Nie zostawiaj tematu w co się ubrać na sam koniec. Tak wiemy niby proste, ale jak dochodzi do momentu wyjścia to presja jaki na Siebie sam nałożysz spowoduje ,że nie będziesz umiał zdecydować się co założyć na Siebie 🙂

Ubierz się jakbyś wybierał się na Pierwszą Randkę

Tak naprawdę będziesz miał kilkanaście takich Pierwszy Randek na naszym wydarzeniu i to na przestrzeni kilkudziesięciu minut!

Pierwsze wrażenie robi się tylko RAZ! A to jeszcze bardziej widać podczas takich wydarzeń jak Szybkie Randki czy imprez Single Party.

Jako Are You Single? staramy się wybrać lokal z dobrą renomą i na odpowiednim poziomie, często lokale wymagają od swoich gości, aby był zgodny z ich Dress Code.

Dlatego zalecamy wcześniej zobacz jaki to będzie lokal i miejsce i na podstawie tego co zobaczymy dostosować się do stylu danego lokalu 🙂

Częstym błędem jaki widzimy to, przyjście Singla lub Singielki na takie wydarzenie prosto z Pracy, co wg. nas nie zawsze kończy się dobrze. Chyba, że jesteś specjalistą lub np. Managerem, a takie osoby są również uczestnikami naszych wydarzeń.

Najczęściej takie osoby chodzą w eleganckich garniturach i sukienkach, a widząc taką osobę jesteśmy nią od raz zainteresowani.

Mówi się, że to Panowie są wzrokowcami, ale kobiety również zwracają uwagę na wygląd na kilka elementów!

Polecamy singlom zainteresować się butami, ciekawym i schludnym połączenie jeansów lub spodni materiałowych z dobrze dopasowaną koszulą z kołnierzykiem. Panowie nie bójcie się założyć na nadgarstek bardzo modnych ostatnio bransoletek męskich.

Panie często patrzą na te elementy ubioru i wg. nas jeśli zastosujesz się do tych kilku wskazówek to na 100% zwrócisz uwagę na siebie, jako ładnie i schludnie ubrany mężczyzna.

ZAUFAJ NAM!

Kobietą polecimy ubrać się tak, aby czuły się komfortowo, a jeśli będzie to ładna i z klasą sukienka oraz buty na obcasach, to powinno stanowić idealne połączenie na takie szybkie randki.

Jeśli chcesz być jeszcze bardziej zauważona i zapamiętana, nie bój się założyć kolorowych dodatków do tej kompozycji np. łańcuszka czy innych kolorowych rzeczy.

 

Po Czwarte: Nie mów tylko o Sobie!

Często widzimy, jak druga osoba jest znudzona sytuacją w której tylko słucha i słucha i słucha, co tam mówi druga osoba dochodząc do momentu kiedy sama nie miała ani chwili czasu, aby coś powiedzieć o sobie.

Niestety szybka randka trwa tylko 5 min i jeśli w ciągu tego czasu będziesz mówił tylko Ty to druga osoba wg. nas poczuje się nie w porządku delikatnie pisząc.

 • Z innej strony czy w taki sposób poznasz drugą osobę?
 • Dowiesz się co Ja interesuje?
 • Poznasz chodź jedną rzecz wspólną która może was połączyć?

Wg. nas z takiej szybkiej randki nic dobrego nie wyniknie, a osoba która tylko ciebie słuchała zapamięta z tej rozmowy tylko głośny Dzwonek informujący o zakończeniu tej szybkie randki.

Daj szanse na powiedzenie czegoś drugiej osobie. Pokaż, że umiesz słuchać i co ważne umiesz Pytać o jakieś szczególiki z tego co powiedziała ci druga osoba.

Osoby które są ze sobą dłużej i zbudowały zdrowy, silny związek bardzo często mówią, że bardzo ważne w ich związku i relacji jest fakt, że partner umie aktywnie ich słuchać i dać przestrzeń do swobodnego wypowiedzenie tego co druga osoba chce.

Pamiętaj o tym i przy następnej okazji wykaż więcej uwagi i dopuść do głosu drugą osobę 🙂

Singielki, naprawdę już nie jedno widzieliśmy i mamy doświadczenie w tego typu wydarzeniach, dlatego te wskazówki warte są zastosowania.

Bądź dobrze nastawiona na to wydarzenie

Napiszemy to wprost, dlatego proszę usiądź 🙂 Najprawdopodobniej na szybkich randkach czy imprezach Single Party nie poznasz Maćka Zakościelenego czy Pawła Deląga.

Za to na pewno poznasz nowe osoby, których inaczej pewnie byś nie poznała. Daj zatem szanse chłopakom poznanym podczas zabawy, nawet jeśli wydaje Ci się, że to nie typ Faceta dla Ciebie. Wiesz może twój typ to tak naprawdę nie tego czego szukasz!?

Poznaj nowych przyjaciół

Z czasem paczka znajomych z okresu szkolnego czy studiów potrafi szybko się zmniejszyć lub nawet wyczerpać. Pewnie nie raz widziałaś, a może już Cię to dotyczy, że twoich znajomi poznają swoje połówki, zakładają rodziny i po prostu nie mają już czasu na spotykanie się z tobą.

Potraktuj nasze wydarzenia jako okazja do poznania znajomych z którymi możesz wyjść na koncert czy nawet pobiegać! Często widzimy jak podczas naszych eventów np. po zakończeniu szybkich randek grupa kobiet siada przy barze popija drinka plotkują i komentują właśnie odbyte szybkie randki. Właśnie w takich momentach możesz poznać kogoś z kimś później możesz świetnie spędzać czas.

Dzięki takiej nowej grupce znajomych o wiele łatwiej, lepiej i przyjemniej wyjść na miasto wieczorową porą po to, aby pobawić się w klubie i “zapolować na nowego Faceta

Nie bądź Wstawiona!

Proszę uwierzcie Nam, to nie jest ładny widok, widzieć naprzeciwko siebie Kobietę która jest po prostu pijana, a widok za bardzo podchmielonej kobiety i jej uśmiechu, zdecydowanie odrzuca poważnych mężczyzn.

Rozumiemy i nie mamy nic przeciwko, ba nawet zalecamy, aby dla dodania sobie odwagi napić się drinka, czy lampki wina, ale nie przesadzaj! Jeśli dodatkowo idziesz na szybkie randki prosto z pracy i na pusty żołądek, to pamiętaj, że niestety, ale w takich warunkach można bardzo szybko się upoić.

Pamiętam historię z życia wziętą na kiedy na szybkich randkach podczas imprezy klubowej dziewczyna po prostu zwymiotowała na stół, to nie było zabawne, a na pewno było krępujące i smutne po prostu.

Przyjdź kilka razy na szybkie randki

Szybkie randki to szybkie kilkuminutowe spotkania z kilkunastoma mężczyznami, ale wiemy że czasem tak po prostu jest, że nikt Tobie nie przypadnie do gustu, a są też takie momenty, że od razu trzech fajnych mężczyzn spotkasz u nas.

Nie martw się tą sprawą, po prostu jeśli nikogo nie zaznaczysz to na następną szybką randkę przyjdziesz za darmo w ramach Gwarancji która oferujemy dla naszych uczestników.

Polecamy przyjście na kilka takich wydarzeń, aby jeszcze bardziej zwiększyć swoje szanse na znalezienie tego jednego super przystojnego i fajnego mężczyznę! Z naszych obserwacji ponad 80% Singli zdobywa co najmniej jedno zaznaczenie i więcej,co oznacza, że dla niecałych 20% to spotkanie było nieudane.

Jeśli chcesz jeszcze bardziej skupić się na poznaniu kogoś nowego, to bardzo dobrym rozwiązaniem będzie jeśli pojawisz się na naszych imprezach Single Party na których zawsze bawi się po kilkaset osób, które tak jak Ty również są zainteresowane poznaniem kogoś nowego:)

Nie bój się przyjść sama!

Zauważyliśmy, że kobiety często przychodzą w tzw. parach ze swoją znajomą czy przyjaciółka. Rozumiemy to, bo nie ma nic lepszego niż wsparcie zaufanej osoby podczas wyjścia na tzw.miasto, ale pamiętaj, że w ten sposób często rozmawiasz tylko z nią, zamykając się tym samym na nowe osoby, co gorsze po prostu nie wychodzisz ze swojej strefy komfortu.

Wiele osób jednak przychodzi sama na szybkie randki czy nasze imprez Single Party i co ważne, jeśli tylko te osoby będą otwarte na nowe znajomości to w zdecydowanej większości dobrze się u Nas bawią i poznają nowe osoby.

Wiesz co wyobraź sobie taką sytuację:

Przychodzisz na szybką randkę z 3 innymi koleżankami, wszystkie usiadłyście w kolejnych po sobie stolikach to faceci będą:

 • poczują się zastraszenie przez taka grupę dziewczyn, które się znają i chichoczą między sobie i komentują

 • często wtedy słyszą z wyprzedzeniem o swojej następnej szybkie randce

 • kolejna dziewczyna opowiada być może o tym samym miejscu pracy etc.

Polecamy w takim przypadku podzielić taką grupę na dwie mniejsze grupy po dwie kobiety w grupie i jedną grupę dać na początek , a drugą gdzieś o kilka stolików dalej. Porozmawiaj o tym z naszym Gospodarzem imprezy, a On na pewno coś wymyśli.

Jeśli przyszłaś sama na szybką randkę polecamy nie alienować się tylko śmiało podejść do grupki kobiet czy to przy barze czy przy stołach i trochę porozmawiać i poplotkować przed startem szybkich randek, kto wie może to właśnie tam poznasz nową koleżankę!

Panowie polecamy po prostu zastosować się do naszych wskazówek, a nie pożałujecie!

Zarezerwuj bilet z wyprzedzeniem

Z naszych obserwacji rezerwacji zauważyliśmy, że kobiety singielki często rezerwują sobie miejsce na szybkiej randce z dużym wyprzedzeniem, a panowie single często kupują bilety na wydarzenie na sam koniec.

Mamy takie sytuacje, że w tym samym dniu w którym odbywa  się dana Szybka Randka zaczynają wydzwaniać telefony, do takich mężczyzn, a my staramy się robić co się da, ale chłopaki na 2 godziny przed wydarzeniem nie jesteśmy wstanie już tego przygotować.

Co gorsza czasem zdarzają się sytuacje, gdzie w przypadku małej ilości mężczyzn musimy odwołać dane wydarzenie. Czasem już po wrzuceniu na stronę i poinformowaniu uczestników wydarzenia, dosłownie na godzinę – dwie dostajemy np. 4 telefony zainteresowanych singli, ale już jest za późno!

Wg. nas Panowie im wcześniej zarezerwujecie bilet tym więcej kobiet poznacie 🙂

Daj znać o tym swoim kolegą!

Singielki już tak mają, że chodzą razem na takie typu wydarzenia. Dzięki temu jest im raźniej, wzajemnie się motywują i wspierają, a tym samym naprawdę poznają i zdobywają większą liczbę facetów.

Panowie z kolei na szybkie randki przychodzą częściej sami i podczas całej zabawy są również sami na tzw. Placu Boju!

Uważamy, że ciekawie by było przyjść na szybka randkę czy imprezę dla singli w paczce. W grupie zwykle czujemy się odważniejsi i łatwiej jest nam kogoś poznać. Dlaczego by tego nie spróbować i w przypadku szybkich randek Panowie ?

Szybkie randki to również Networking!

Nie oszukujmy się większość naszych gości i tak przychodzi sama, co jest jak najbardziej zrozumiałe i w porządku. W końcu jesteś tutaj po to, aby spotkać samotną kobietę lub poznać nowego kumpla.

Jak tylko wejdziesz do lokalu i przywitasz się z naszym Gospodarzem oraz otrzymasz nasz Zestaw Startowy, to śmiało dołącz do pozostałych gości np podejdź do baru zamów coś i zagadaj do któregoś z innych uczestników imprezy.

Kobiety lubią gdy facet umie pogadać, śmiać się i gdy mogą go zobaczyć przed startem szybkich randek. Te elementy sprawiają, że dla singielki stajesz się bardziej przyjazny i atrakcyjniejszy.

Tutaj dochodzi do ciekawej gry, bo Panie mimo wszystko częściej przychodzą w “tzw. parze”, dzięki temu z nowo poznanym kumplem łatwiej wam podejść do takiej parki. A w momencie kiedy dziewczyny spytają się skąd się znacie, to śmiało powiecie że dopiero co tutaj się poznaliście przypadkowo, co dodatkowo powoduje, że dla kobiet stajesz się bardziej towarzyski i sympatyczniejszy, a dla singielek to ważne.

Kobiety często obawiają się tego, jak to będzie jak będą przedstawiać swojego potencjalnego nowego chłopaka swoim znajomym, a tak widząc to jak się zachowujesz od razu otrzymujesz małego plusika dodatkowo!

Szybko zmieniaj stoliki!

Niby to takie oczywiste, ale jak pojawiają się emocje, chwilowe zauroczenie to te kilka minut po prostu bardzo szybko mija!

Dlatego jak tylko usłyszysz dzwonek, to weź kartę ze sobą, podziękuje za rozmowę i zaznacz osobę na TAK jeśli chcesz dalej kontynuować znajomość. Zwykle przerwa taka pomiędzy przesiadką trwa 1 min, to wystarczający czas, aby wykonać tych kilka czynności.

Wiesz co nie próbuj również wydłużać tego czasu lub jeszcze w jakiś sposób zaimponować obecnej randce, bo zwykle przynosi to odwrotny skutek od zamierzonego, a co gorsza obecna randka jak i następna kobieta może poczuć się lekko zirytowana. Dodatkowo obok będzie czekał jeszcze bardziej zirytowany kolejny Pan, który ma właśnie się przysiąść.

Na koniec oczywiście nasz Gospodarz się również zirytuje bo właśnie burzysz rytm całej zabawie!

Pamiętaj zatem, aby szybko odejść od stołu, tym samym dajesz czas na uzupełnienie karty kobiecie z która przed chwilą rozmawiałem, a proszę wierzcie Nam, singielki potrzebują w tym elemencie więcej prywatności niż mężczyźni.

Dobrze się zaprezentuj / sprzedaj!

Przyszłeś tutaj po to, aby kogoś ciekawego poznać, po to aby stać się dla kogoś tym wyjątkowym i tym kogo zapamięta na dłużej! Pamiętaj o tym, że po za tobą jest tutaj jeszcze kilkunastu innych mężczyzn z którymi tak naprawdę rywalizujesz.

Polecamy lekkie przekomarzanie się z poznanymi kobietami, tak aby pójść w stronę zabawy. Kobiety uwielbiają facetów z poczucie humoru i jeśli tylko je rozbawisz, to masz gwarancje, że któraś z kobiet jest Twoja!

Speed dating jest naprawdę bardzo szybki!

Mając 5 min na każda randkę, nagle staje się ważne to, aby umieć zadać i poprowadzić dobrze taką rozmowę, tylko po to aby dać się poznać z jak najlepszej strony oraz również poznać drugą osobę i zobaczyć czy coś mamy wspólnego, czy zaiskrzy. Fakt, że podczas szybkich randek masz tak mało czasu oznacza, że w krótkim czasie poznasz kilkanaście osób, a już sam ten fakt powinien nam sprawić dużo zabawy, bo kiedy ostatnio w ciągu 90 min poznałeś kilkanaście osób?

Mamy kilkuletnie doświadczenie w poznawaniu ludzi i organizowaniu Szybkich Randek czy imprez typu Single Party. Zaufaj nam i zobacz do naszego małego poradnika, aby poznać jakie są dobre pytania, a jakich trzeba unikać, aby randka się udała.
Przygotowaliśmy kilkadziesiąt pytań, które wg. Nas możesz śmiało użyć, ale PROSIMY, nie bierz ich ze sobą na szybką randkę! Zapamiętaj kilka pytań, które Ci się spodobały i wykorzystaj je na randce, a zobaczysz czy są skuteczne i pomocne. Szczególnie warte są użycia w sytuacji kiedy rozmowa widzisz, że się nie klei i coś nie gra.

Już wspominaliśmy o tym, ale trzeba to powtórzyć! Szybka randka nie polega tylko na mówieniu o Sobie! Aby zachować zdrowy balans w rozmowie i poznawaniu drugiej osoby, bądź aktywnym słuchaczem, pozwól drugiej osobie opowiedzieć o sobie, a jak coś cię zainteresuje w tym co dana osoba powiedziała, to po prostu zapytaj się o to.

Na takich spotkaniach liczy się bardzo Pierwsze Wrażenie, więc postaraj się być naturalny, miły i po prostu bądź Sobą! Ale pamiętaj również o tym, że same błyskotliwe pytania czy rozmowa nie uratuje Cię jeśli na szybkie randki przyjdziesz w tzw. Dresie.

Najlepsze tematy do poruszenia na Szybkich Randkach

Uważamy, że najlepszą formą poznania na takim spotkaniu drugiej osoby to odpowiednie zachowanie spokoju i wrzucenie do rozmowy lekkie formy przekomarzania się z dobrym humorem. Każdy lubi się uśmiechać i śmiać, a sam fakt uśmiechnięcia się wywołuje w Nas poczucie radości i bezpieczeństwa, dodaje takiego wewnętrznego spokoju i podniesienia na duchu. Nie traktuj zbyt sztywno tych randek, bo z tego nic nie wyjdzie. Jeśli druga osoba wyczuje, to sama najczęściej się będzie wycofywać z tego i cała randka pójdzie źle.

A jak byś chciał  już teraz zapisać się na jakieś wydarzenie to wejdź tutaj na nasz kalendarz wydarzeń dla singli.

Dlatego najlepiej wybierać pytania z takich tematów, które będą wychodziły przed szereg, czasami warto swojej randce dać szanse na otwarcie rozmowy i zamiast odpowiedzieć Tak/Nie to odpowiedzieć pełnym zdaniem. W ten sposób otworzysz się na drugą osobę i często rozmowa później pójdzie już naturalnie, a elementy humoru tylko ułatwią nam to!

Tyle tytułem wstępu, Zaczynamy!

Are You Single? Najlepsze 46 pytań na Szybkie Randki

Łamacze – pytania które łamią LODY!!

Czasem chodź byś nie wiem jak się starał, ciężko zagaić rozmowę, a druga strona odpowiada tylko zdawkowo. Wtedy najlepiej użyć, któregoś z tych pytań, one powinny spowodować otwarcie kolejnych tematów do rozmów, a o to przecież Nam chodzi, aby mieć o czym rozmawiać i poznać dzięki temu drugą osobę.

 • Czy czymś się pasjonujesz?
 • Czy kiedykolwiek zrobiłeś coś ekstremalnego? np. lot Paralotnią czy skok na Bunjee
 • Czy lubisz zwięrzęta
 • Kim chciałeś zostać w dzieciństwie?
 • Czy jesteś nocnym markiem czy jednak porannym skowronkiem? 🙂
 • Co lubisz robić w wolnym czasie na mieście?
 • Czy jest coś, co chciałbyś zmienić w sobie?
 • Czy masz coś co chciałbyś szalonego/zwariowanego w tym roku zrobić?
 • Z czego jesteś najbardziej zadowolony w swoim życiu?
 • Co dobrego dziś Tobie się dziś przytrafiło?

Szybkie Pytania dotyczące drugiej osoby

To naturalne, że chcemy kilka rzeczy dowiedzieć się o nowej osobie, czasem najprostsze pytania są najlepsze 🙂

 • Gdzie się wychowałeś?
 • Czy masz brata lub siostrę?
 • Jaką porę roku uwielbiasz?
 • Jaka jest twoja wymarzona
 • Jaki kolor lubisz i dlaczego?

Szybkie Pytania dotyczące podróży

Większość ludzi lubi podróżować i najczęściej kojarzy się to z wakacjami, czasem wolnym i poznawaniem nowych rzeczy. Warto i w tym temacie sprawdzić, czy mamy coś wspólnego z drugą osoba, bo podróżowanie we dwoje to coś cudownego:)

 • Gdzie ostatnio byłeś na wakacjach?
 • Jakie jest kolejne miejsce, które chciałbyś odwiedzić?
 • Czy lubisz spędzać wakacje w kraju czy zagranicą?
 • Wolisz góry, las i zieleń czy słońce, złoty piasek i niebieskie morze?

Szybkie Pytania dotyczące zainteresowań twojej randki

Jeśli już wiesz kilka rzeczy dotyczące twojej randki jak to czy ma rodzeństwo czy nie, to czas dowiedzieć się co i czym tak naprawdę ona się interesuje, co ją pasjonuje i zwyczajnie kręci 🙂

 • Czym się najbardziej interesujesz?
 • Wolisz aktywnie spędzać czas np. biegając, czy jednak obejrzeć film w wygodnej sofie?
 • Co lubisz robić, jak nie jesteś w pracy?
 • Czy masz już jakieś plany na weekend?
 • Uprawiasz jakiś sport?
 • Co sprawia, że się uśmiechasz?

Szybkie Pytania dotyczące oczekiwań drugiej osoby

Każdy z nas czegoś szuka i tym samym czegoś oczekuje od swojej drugiej połówki, fajnie byłoby już na początku znajomości zobaczyć, czy jest i tutaj coś co Ciebie łączy z druga osobą.

 • Jaki powinien być twój nowy partner/ka
 • Jakbyś mogła wybrać miejsce/miasto/kraj w którym chciałabyś żyć, jakie by to było?
 • Kim chciałeś być, kiedy byłeś dzieckiem?

Szybkie Pytania dotyczące filmów/muzyki/tv

Ten zestaw pytań jest łatwy, szybki i nie powinien sprawić nikomu problemów. To dobry zestaw pytań jeśli jakimś cudem nadal rozmowa jest drętwa 🙁

 • Jaką muzykę lubisz?
 • Lubisz chodzić do kina?
 • Na jakim filmie ostatnio byłaś w kinie? ( jeśli osoba wcześniej odpowiedziała TAK, to warto to pytanie zadać)
 • Jeśli mogłabyś pójść na czyjś koncert, to na kogo chciałabyś pójść?
 • Czy wolisz czytać książki czy oglądać seriale w TV?
 • Jaką ostatnio interesującą książkę przeczytałaś / Jaki serial lubisz oglądać (jeśli osoba wcześniej odpowiedziała TAK, to warto ponownie podrążyć temat)
 • Czy znajomi nie mówią Ci czasem, że jesteś podobna do jakiejś znanej aktorki?

Szybkie Pytania dotyczące jedzenia i napojów

Bardzo standardowy zestaw pytań, ale niby nic ważnego, a miło wiedzieć, co druga osoba lubi zjeść lub czy woli cole albo wodę mineralną 🙂

 • Jakie jest twoje ulubione danie?
 • Czy lubisz gotować?
 • Wolisz napić się coli/wody mineralnej/wina do posiłku?
 • Jeśli mógłbyś wybrać jeden styl kuchni, który będziesz jadł przez następny rok to jaki by to był i dlaczego akurat ten?
 • Czy lubisz fastfood czy jednak wolisz zjeść coś domowego?
 • Co ostatnio sama ugotowałaś?
 • Wolisz drinki czy wino?
 • Jaką restaurację mógłbyś znajomym w ciemno polecić?

Szybkie randki TRZY zaskakujące Pytania!

Czasem dobrze jest zadać pytanie, którego nikt się nie spodziewa! Często rozładowuje to napięcie, wywołuje uśmiech, a to jest bardzo ważne w momencie kiedy poznajesz kogoś nowego.

 • Jakim superbohaterem chciałbyś być i dlaczego (jaką super moc chciałabyś mieć i dlaczego?)
 • Jesteś na bezludnej wyspie. Bez jakich trzech rzeczy nie mógłbyś tam żyć?
 • Czy mam coś na zębach? :)))

Jakich Pytań warto nie poruszać na Szybkich Randkach

Nie poruszaj tematów związanych z pracą

Szybkie randki to tylko 5 minut, rozumiemy że dla wielu osób temat pracy, jak zarabia ktoś na życie i jak się utrzymuje są ważne. Ale czy warto te pierwsze 5 minut jakie mamy, marnować na coś co dla większości jest nudne i na pewno nie spowoduje to efektu WoW po drugiej stronie. Zdecydowanie lepiej jest zrobić coś nie szablonowego, porozmawiać o czymś co sprawi, że zostanie się zapamiętanym i tym samym Zaznaczonym 🙂

Unikaj tematów związanych z Pieniędzmi

Wg. nas nikt nie lubi osób które chwalą się pieniędzmi, a to kto ile zarabia powinno być jego sprawą. Zdecydowanie na początku kiedy chcesz poznać nową osobę i dobrze się zaprezentować to nie warto poruszać tematu pieniędzy.

Nie mów o swoich byłych partnerach

To jest temat rzeka na który na pewno napiszemy artykuł na blogu, ale tak w wielkim skrócie, mało jest osób które lubią słuchać o byłych, bo jest interesującego w tym jak co gorsze zobaczymy, że nasza randka nadal emocjonalnie jest przy swoim byłym i część emocjonalna nadal jest nie zamknięta, a to źle wróży nowemu związkowi.

Nie bierz Religii i Polityki na Randkę!

To są dwa tematy które najczęściej tworzą niepotrzebne emocje i nawet kłótnie, a w szybkiej randce nie ma miejsca na kłótnie. Zdecydowanie lepiej porozmawiać o innych tematach.

Nie pytaj o dzieci czy poprzednie małżeństwo

Podobnie jak w temacie byłych, uważamy że szybkie randki i 5 minut jakie masz na poznanie nowej osoby to zdecydowanie za mało i za wcześnie, aby poruszać takie tematy. Z takimi pytaniami lepiej poczekać na później. To są trudne pytania i nie każda osoba chce o tym od tak mówić nowo poznanej osobie.

Każda szybka randka to coś nowego i wyjątkowego. Nigdy nie wiesz kogo i co Cię tam spotkam, a ten nie pokój jeszcze bardziej wzrasta jeśli idziesz na to pierwszy raz!
Wierzymy jednak, że można i tutaj porozmawiać szczerze i z otwartym umysłem przez te kilka minut.

Zadajesz sobie na pewno któreś z tych pytań :

 • Kogo tam Poznam?
 • Czy będzie ktoś normalny?
 • Co zrobię jeśli zapanuje długa niezręczna cisza?
 • O co powinnam pytać?

Wiesz co, super że masz takie pytania i wątpliwości! Każda normalna osoba stresuje się przed czymś takim, jedna bardziej inna mniej, ale nie rzadko, a już na pewno w dzisiejszych czasach masz możliwość  siąść na przeciwko kogoś, kogo w ogóle nie znasz i porozmawiać z nim przez kilka minut.

Uwierz nam, że po pierwszych dwóch, trzech no może czterech rundach szybkich randek to ten stres z Ciebie zejdzie. Co ciekawe i ważne, goście którzy byli już na naszych wydarzeniach twierdzą, że jest to zdecydowanie łatwiejsze niż im się wydawało na początku.

Bardzo ciekawym sposobem na poradzenie sobie z takimi pytaniami jest po prostu je zadać pierwszym osobą z którymi akurat się spotkamy na szybkich randkach, a zobaczysz jak to postrzegają i jak z tym sobie radzą inne osoby. Zobaczysz wtedy, że z tego wszystkiego to może być po prostu dobra zabawa.

Dlatego wrzuć na luz, zrelaksuj się, uśmiechnij i po prostu baw się dobrze na naszych randkach 🙂