Najlepsza strona dla singli w Polsce - Are You Single

1
Najlepsza Strona
 Dla Singli

PUZLEE - 6 lat doświadczenia - Are You Single

6
Lat
Doświadczenia

PUZLEE - 620 zorganizowanych imprez - Are You Single

620
Przeprowadzonych
Imprez

PUZLEE 160 tyś - osób bawiło się z nam1i - Are You Single

160 TYŚ
Ludzi Bawiło
Się Z Nami

WYRÓŻNIONE WYDARZENIA

Nie znaleziono Eventu

Nie ma Twojego Miasta lub Grupy Wiekowej?

Nie ma Problemu!
Przyjmujemy zapisy na bezpłatne przyszłe SZYBKIE RANDKI!
W innych miastach i innych grup wiekowych.
(np.19-29, 22-32, 44-55 lat itp.)

Jeśli wypełnisz formularz poniżej. Będziemy Ciebie informować drogą meilową o
najbliższych Wydarzeniach dla twojego miasta i twojej grupy wiekowej.

Wypróbuj Speed Dating w Gliwicach

Speed Dating w Gliwicach cieszą się dużym zainteresowaniem i często lista uczestników zapełnia się na 2 tygodnie przed rozpoczęciem wydarzenia.

Szybkie randki w Gliwicach obejmują randki 5 minutowe z singlami z Gliwic i okolic, którzy biorą udział w spotkaniu.

Zazwyczaj pod czasz spotkania flirtujesz maksymalnie z 15 singlami lub singielkami.

Na nasze wydarzenia często przychodzą profesjonaliści i osoby na stanowiskach kierowniczych lub bardzo popularni w Gliwicach osoby z sektora IT, którzy chcą poznać  singli “na poziomie”.

Speed Dating Gliwice, gdzie się odbywa?

Obecnie organizujemy nasze randki w Pubie Dobry Zbeer. Jest to świetne miejsce w samym centrum Gliwic, które swoim ciekawym wnętrzem i bardzo bogatym asortymentem świetnych Piw i Win jest doskonałym miejscem na poznanie i flirt z nową osobą.

Goście szybkich randek zostaną powitani przez naszego profesjonalnego koordynatora i najczęściej będzie nim Paweł, który posiada kilku letnie doświadczenie w przeprowadzaniu takich wydarzeń, dlatego nie bój się i jeśli będziesz chodź troszkę skrępowany to On na pewno pomoże co, abyś poczuł się swobodniej i zrobi wszystko co może, aby upewnić się, że masz pozytywne nastawienie i ogólne doświadczenie z naszymi szybkimi randkami w Gliwicach.

Speed Dating w Gliwicach to ciekawa mieszanka ludzi, świetnego lokalu i często niezapomnianego grania gitarzysty podczas samego eventu.

Zalecamy dlatego wypróbowanie kilka razy naszych wydarzeń w Gliwicach dla Singli. Bo coś nam mówi, że każde wydarzenie będzie wyjątkowego na swój sposób!

Na te chwilę skupiamy się na wydarzeniach dla singli od przedziału wiekowego 26+ do 40 lat. Z czasem postaramy się zorganizować szybkie randki dla przedziału wiekowego 40 – 50 lat, bo dochodzą do nas zapytania właśnie o ten przedział wiekowy.

Dlaczego warto być na Szybkich Randkach?

Szybkie randki w Gliwicach to ciekawy, często bardzo zabawny i na pewno niezapomniany sposób dla singli na poznanie kogoś nowego i nawiązanie nowych znajomości, które z czasem mogą przerodzić się w coś więcej.

Gwarantujemy, że będziesz zaskoczony jak szybko upłynie pierwsza 5 min, a później jak szybko upłynie Ci czas podczas poznawania osób, które razem z Tobą wezmą udział w tym wydarzeniu.

Wg. Nas będziesz mieć wspaniałą noc i ciekawe doświadczenie na poznanie nowych ludzi i nawet jeśli nie znajdziesz bratniej duszy, to i tak będzie to spotkanie na PLUS!

Ciesz się szybkimi randkami w Gliwicach razem z Are You Single? Marką która specjalizuje się w organizacji takich wydarzeń dla singli.

Przyjdź ! Zaryzykuj! Zakochaj się! , a na pewno się nie zawiedziesz!

Szybkie randki w Gliwicach to wyjątkowy sposób na nawiązanie nowych znajomości, dzięki której w kilka godzin poznasz kilkanaście nowych osób.

Randki są często jak gra: samotni mężczyźni przesiadają się z miejsca na miejsce, podczas gdy kobiety siedzą przy swoim stole i czekają na kolejną Randkę!

Speed Dating – Kogo ja tam spotkam?

Każda osoba na Szybkie Randce ma te same intencje – znaleźć bratnią duszę i zacząć budować zdrowy, sensowny nowy związek. Wydarzenia które organizujemy w Gliwicach to często Haczyk dla Singli , którzy szukają nowych emocji i niezapomnianych wrażeń, na które nie mają czasu i nie w codziennym życiu.

Biorąc udział w wydarzeniach dla singli z Are You Single?

Można nie tylko spotkać się Singlami o różnych zainteresowaniach i preferencjach, ale także lepiej ich poznać, często ciekawie poflirtować i zwyczajnie czerpać radość z rozmowy z daną osobą.

Szybkie Randki mają proste zasady

Jeśli zdarzy się tak, że z daną osobą nie będziesz wstanie się dobrze porozumieć i nic nie zaiskrzy to po 5 minutach takiej nie klejącej się rozmowy, będziesz wiedział, że czeka na Ciebie kolejna osoba, z którą być może tym razem rozmowa od razu się dobrze się zacznie 🙂

W ten sposób szybko poznasz do 15 osób na Szybkie Randce.

Po każdej rundzie na karcie która od nas otrzymasz, dajesz Plusika lub Minusika osobie która Ciebie zainteresowała i Ci się spodobała lub NIE. Na koniec imprezy nasz Organizator zbiera te Karty i w ciągu 24 godz. od zakończenia szybkich randek otrzymujesz na adres meilowy bądź nr. Komórkowy SMS z wiadomością kontaktową do osób które Ciebie też wybrały.

Po otrzymaniu takiej wiadomości nie pozostaje Ci nic więcej jak skontaktowanie po prostu odezwać się do tej Osoby!

I co dalej, a dalej to będzie MAGIA 🙂 Wszystko już będzie zależało od Was 🙂

Pewnie zastanawiasz się ile osób bierze udział w naszych imprezach singlowych?
Największe singlowe imprezy Are You Single? Które organizowaliśmy mogły poszczycić się ponad 300 osobami podczas nocnej imprezy.

Na takich imprezach często spotykają się ludzie o podobnych zainteresowaniach, upodobaniach i poglądach, a przy tym lubiącym dobra zabawę.

Obecnie postaramy się dla was raz na jakiś czas również taką imprezę zorganizować, ale w jakim miejscu i gdzie jeszcze nie wiemy, o tym będziemy was informować na stronie i w naszych social media.

Zobacz jak było np. w Poznaniu w CLUB 22 na imprezie Walentynkowej!

Jeśli chciałbyś wziąć udział w takiej imprezie daj znam znać najlepiej tutaj.

Oczywiście na takiej imprezie czekają atrakcje i zabawy dla singli i na pewno nie zabraknie również naszych lubianych szybkich randek 🙂

Dołącz do naszej społeczności Are Youy Single? na którymś z naszych kanałów social media i bądź razem z nami. Najlepiej będzie jak zapiszesz się na nasz Newsletter, a wtedy na pewno będziesz na bieżąco informowany o nowościach, które dla was będziemy przygotowywać.

Uważamy, że druga osobę najlepiej poznawać na żywo, dlatego szybkie randki czy Imprezy dla singli są tak bardzo popularne wśród singli na Śląsku.

Co masz do stracenia ?

Wg. nas praktycznie nic, no może trochę swojego czasu.
A co masz do zyskania dla wielu osób wszystko, bo czy Miłość można wycenić?
Wypróbuj więc nas i w myśl naszego hasła!

Przyjdź! Zaryzykuj! Zakochaj się!

Pamiętaj drogi singlu, nigdy nie wiesz kogo możesz spotkać!