Najlepsza strona dla singli w Polsce - Are You Single

1
Najlepsza Strona
 Dla Singli

PUZLEE - 6 lat doświadczenia - Are You Single

6
Lat
Doświadczenia

PUZLEE - 620 zorganizowanych imprez - Are You Single

620
Przeprowadzonych
Imprez

PUZLEE 160 tyś - osób bawiło się z nam1i - Are You Single

160 TYŚ
Ludzi Bawiło
Się Z Nami

WYRÓŻNIONE WYDARZENIA

Nie znaleziono Eventu

Nie ma Twojego Miasta lub Grupy Wiekowej?

Nie ma Problemu!
Przyjmujemy zapisy na bezpłatne przyszłe SZYBKIE RANDKI!
W innych miastach i innych grup wiekowych.
(np.19-29, 22-32, 44-55 lat itp.)

Jeśli wypełnisz formularz poniżej. Będziemy Ciebie informować drogą meilową o
najbliższych Wydarzeniach dla twojego miasta i twojej grupy wiekowej.

Szybkie Randki Częstochowa

Chcesz poznać nowych ludzi w Częstochowie?

Szybkie randki w Częstochowie to ciekawy sposób na poznanie kogoś nowego twarzą w twarz 🙂 Wydarzenia z cyklu Speed Dating w Częstochowie odbywają się w Klubie Cosmo.

Często później przeradzają się w Single After Party, gdzie przy dobrej grze DJ’a w lokalu możesz świetnie się pobawić tańcząc na kameralnym parkiecie z nowo poznanymi osobami lub osobą 🙂

W Częstochowie prowadzimy wydarzenia dla osób w każdym wieku z jedynym zastrzeżeniem – muszą być PEŁNOLETNIE.

Dlatego bądź spokojny o to, że dla twojego przedziału na pewno z czasem znajdziesz interesujące Ciebie Wydarzenie.

Ile wydarzeń stale będzie się odbywać?

Będziemy dążyć do tego, aby w Częstochowie odbywały się co najmniej trzy spotkania z cyklu Szybkie Randki i jak szybko to osiągniemy, zależy od między innymi Ciebie.
Liczymy, że proponowane przedziały wiekowe i tematyczne wydarzenia trafią w Twoje potrzeby. Na chwilę obecną na stronie zobaczysz trzy najbliższe terminy takich wydarzeń dla singli.

Jak takie Randki wyglądają?

W skrócie format szybkich randek wygląda Tak: samotne panie siedzą, podczas gdy pojedynczo Panowie dosiadają się do kolejnego stolika w którym siedzi już Pani. Jedna rundka trwa 5 minut, a gdy usłyszysz dzwonek to znak, że czas wstać i podejść do następnego stolika.

Pięć minut to według Nas idealny czas na poflirtowanie, poznanie i sprawdzenie czy z nowo poznaną osobą jest CHEMIA. Goście na otrzymanej karcie zaznaczają przy danym imieniu Plusem lub minusem osobę, która ich zainteresowała.

Każdy uczestnik zabawy będzie posiadał plakietkę ze swoim imieniem wiec bez problemu dasz plusa właściwej osobie. Jeśli każdy już porozmawia z każdym, to kartę oddaje się Naszemu Gospodarzowi imprezy.

W ciągu 24 godzin od wydarzenia otrzymasz informacje, czy ktoś Cię zaznaczył.

Ponad 80% singli w Częstochowie zdobywa co najmniej jeden kontakt po takiej szybkiej randce.

Nasza Gwarancja!

Gwarantujemy podczas takich wydarzeń dobrą zabawę, poznanie nowych osób w ciekawej i bezpiecznej atmosferze, o którą na pewno zadba nasz gospodarz. Jeśli po przyjściu na wydarzenie będziesz czuł się nieswojo lub lekko skrępowany, daj o tym znać Gospodarzowi spotkania, a na pewno zadba o to, abyś poczuł/a się lepiej i mniej zestresowany, tak abyś mógł/a czerpać jak najwięcej podczas tego wieczoru.

Pamiętaj praktycznie każdy singiel, który bierze udział w naszej zabawie, chce tego samego co ty!

Czyli poznać kogoś nowego, fajnego, dobrze się przy tym bawiąc, a może nawet chce poznać kogoś w kim się zakocha i stworzy nowy cudowny związek!

Zapraszamy do Częstochowy na szybkie randki, a jeśli nie spotkasz nikogo, kogo polubisz i kim się zainteresujesz, możesz ponownie wziąć udział w następnej szybkiej randce całkowicie za darmo!

Dla każdej osoby, która nie dostała ani jednego skutecznego zaznaczenia (obydwie osoby nawzajem muszą się zaznaczyć) gwarantujemy kolejną szybką randkę za Darmo.

Przyjdź! Zaryzykuj! Zarandkuj! – wierzymy, że na pewno nie będziesz żałować tej decyzji!

Randki z Are You Single?

Wierzymy, że szybkie randki z Are You Single? pomogą Ci stać się szczęśliwszą osobą, dzięki takim wydarzeniom gdzie poznasz wiele nowych osób, dosyć szybko zwiększasz umiejętność komunikowania się z druga osobą, zarówno werbalnie, jak i niewerbalnie. Uczysz się wyrażać emocje i utrzymywać rozmowę z osobami, które tak naprawdę widzisz pierwszy raz w życiu.

Po za możliwością spotkania się z singlami, którzy mają często te same obawy i lęki co TY, szybkie randki pozwalają pokonywać swoją niepewność i samotność spędzając czas w kręgu pozytywnie nastawionych kobiet czy mężczyzn. Takie spotkania bardzo szybko podnoszą też samą ocenę swojej osoby oraz dodają dużej Pewności Siebie!

Uczestnicząc w naszych wydarzeniach, imprezach Single Party, czy Szybkich randkach możesz:

  • Komunikować się z nowo poznanymi osobami tak jak ty chcesz. To Ty decydujesz się, czy z nowo poznaną osobą spędzisz najbliższe 5 minut żartując, czy na poważnie, czy może na serii pytań!
  • Podczas szybkich randek szybko poznasz kilkanaście osób i nie uwierzymy, że chodź jedna nie zainteresuje Ciebie swoja osobą, zainteresowaniami itp ze WZAJEMNOŚCIĄ
  • Dzięki takim wydarzeniom poszerzasz swój krąg społeczny, zaczniesz budować ciekawe przyjaźnie i pewnie pojawią się opcje na romantyczne spotkania, które wierzymy że z czasem przerodzą się w ciekawą miłosną relację.

Moglibyśmy tak jeszcze pisac i pisać, ale już chyba wiesz, że Nasze Szybkie Randki pomogą ci zdecydowanie rozjaśnić monotonność i szarość dnia codziennego, na życie pełne wydarzeń i ciekawych gorących chwil które ↓

spędzisz ze swoją druga połóweczką!

Szybka randka, czy znajdę tutaj miłość?

Jeśli zdecydowałeś się szukać miłości, to czemu nie poszukać jej również na szybkiej randce? Tak wiemy, więcej masz pewnie znaków zapytania i obaw i ostatecznie nie wiesz czy taka znajomość poprowadzi do tego, że taką miłość znajdziesz.

Na pewno warto spróbować, bo…

Kto nie próbuje, ten nie pije szampana

Wierzymy, że te kilkadziesiąt złotych to nie jest duży wydatek, jeśli popatrzymy ile nowych osób możesz w ciągu jednego wieczoru poznać i z iloma osobami po prostu siądziesz i twarzą w twarz porozmawiasz. Nie będziemy tutaj pisać i wyliczać plusów i minus bo to nie miejsce i czas na to, inna sprawa my tak nie chcemy.

Wierzymy w idę Speed Dating’u, że jeśli dwoje ludzi jest na szybkich randkach i są to osoby pozytywnie i otwartością na nowe znajomości przyszły na to spotkanie. To jest bardzo duża szansa, że TAK właśnie tutaj zacznie się w ich przypadku coś nowego, coś wielkie co później będą wspominać z uśmiechem i świecącymi oczami🙂

Spędzając swój wolny czas z nami na naszych wydarzeniach masz po prostu realną szanse na poznanie właśnie takiej osoby z która zbudujesz długotrwały związek pełen miłości i zrozumienia, poparty dużą dawką wsparcia 🙂

Przyjdź ! Zaryzykuj! Zakochaj się!!

Dlatego zapraszamy na nasze szybkie randki, gdzie spędzisz miło czas w kręgu miłych, uśmiechniętych singli i singielek, którzy tak jak ty mają podobne cele i marzenia związane z poznaniem drugiej osoby.

Więcej informacji o obecnych wydarzeniach dla singli kliknij KLIK!

Randki w Częstochowie

Częstochowa miasto słynące z corocznych pielgrzymek na Jasną Górę i bogatego życia kulturowego oraz studenckiego. Jest to bardzo duże miasto, które tętni swoim życiem i często Single nie mają czasu na życie prywatne i poznanie kogoś wyjątkowego , kogoś idealnego dla Siebie.

Jeśli również Ciebie to spotkało, że w pędzie życia, nie masz czasu na to, a bardzo chcesz poflirtować, zakochać się czy znów poczuć co to Miłość, a jednocześnie jesteś gotów na zmianę swojej codzienności i zacząć budować romantyczny związek to Szybkie Randki będą świetnym sposobem na poznanie nowych osób.