Najlepsza strona dla singli w Polsce - Are You Single

1
Najlepsza Strona
Dla Singli

PUZLEE - 6 lat doświadczenia - Are You Single

6
Lat
Doświadczenia

PUZLEE - 620 zorganizowanych imprez - Are You Single

620
Przeprowadzonych
Imprez Dla Singli

PUZLEE 160 tyś - osób bawiło się z nam1i - Are You Single

160 Tysięcy
Singli Bawiło
Się Z Nami

WYRÓŻNIONE WYDARZENIA

Nie znaleziono Eventu

Nie ma Twojego Miasta lub Grupy Wiekowej?

Nie ma Problemu!
Przyjmujemy zapisy na bezpłatne przyszłe SZYBKIE RANDKI!
W innych miastach i innych grup wiekowych.
(np.19-29, 22-32, 44-55 lat itp.)

Jeśli wypełnisz formularz poniżej. Będziemy Ciebie informować drogą meilową o
najbliższych Wydarzeniach dla twojego miasta i twojej grupy wiekowej.

Szybkie Randki Sosnowiec

Are You Single? chce stać się liderem szybkich randek w Sosnowcu dla singli. Uważamy, że Are You Single? już teraz organizuje szybkie randki i imprezy dla singli jak żadna inna marka!

Chcemy, abyś cieszył się razem z nami singlowymi nocnymi wydarzeniami w Sosnowcu, takimi jak szybkie randki, imprezy Single party oraz niszowe szybkie randki (dla wegetarianinów, chrześcijanów, samotnych rodziców czy miłośników książek)

Gdzie będą odbywać się imprezy dla singli w Sosnowcu?

Logo Vip na parkiecieOrganizujemy swoje wydarzenia w stylowym i nowoczesnym lokalu KLUB VIP w samym centrum Sosnowca.To obecnie najlepszy klub w Sosnowcu w którym o klimat sprzyjający poznaniu drugiej osoby nie musimy się obawiać. Klub posiada dwa poziomy i dla naszych gości i naszych wydarzeń udostępnia nam górna sale, gdzie w lożach i przy rytmach z Dj’ki przebiegają nasze spotkania.

Nie czekaj dłużej tylko zapisz się i przyjdź na kolejne wydarzenie dla singli w Sosnowcu już teraz!

Chcesz zobaczyć co kiedy i gdzie odbędą się kolejne wydarzenia?

Zapraszamy do naszego Kalendarza Wydarzeń Dla Singli 🙂

Jako Are You Single? mamy ponad 6 letnie doświadczenie, przeprowadziliśmy ponad 600 imprez dla singli w całej Polsce. Działamy od 2012 roku, kiedy to pierwszą imprezę w stylu Single Party przeprowadziliśmy w Krakowie w klubie ENSO.

Główna Idea Are You Single?

Na takich imprezach celem głównym było poznawanie ze sobą osób, poprzez rozdawanie uczestnikom imprez bransoletek lub przypinek informujących kto chce kogoś poznać lub kto z jakim nastawieniem przyszedł na imprezę.

Chcesz się dowiedzieć czegoś więcej o Nas to Zapraszamy tutaj ARE YOU SINGLE?

Oczywiście jak się domyślasz punktem zwrotnym imprezy były szybkie randki, gdzie nie raz zdarzało się, że pod czas imprezy dyskotekowej przeprowadzaliśmy po kilka tur szybkich randek.

Nie musimy chyba mówić, że jeśli pod czas szybkich randek naprawdę coś ZAISKRZYŁO pomiędzy osobami, to takie pary bawiły się ze sobą do białego rana!

Najlepsze wydarzenia dla singli na Śląsku

Are You Single? to marka która specjalizuje się w organizowaniu wydarzeń dla singli.

Kilka lat temu głównie działaliśmy w temacie Single party, które organizowaliśmy na terenie całej Polski.

Obecnie skupiamy się na województwie ŚLĄSKIM i chcemy po prostu zdominować ten obszar w dziedzinach Szybkich Randek i Single Party dla Singli! Nasze wydarzenia prowadzone są przez profesjonalnych i bardzo przyjaznych gospodarzy którzy mają kilku letnie doświadczenie w tej tematyce.

Na stronie Areyousingle.pl znajdziesz wydarzenia z cyklu szybkie randki, single Party dla kilku grup wiekowych np. Szybkie randki dla 26-34 latków, szybkie randki dla 30-38 latków, szybkie randki dla 39-47 latków, czy Single Party od 18+ lat.

Co to jest szybka randka ? – kliknij i dowiedz się z czym to się je 🙂

Specjalizujemy się w Szybkich Randkach i takich wydarzeń w samym Sosnowcu miesięcznie chcemy organizować 4 dla singli i jeśli jesteś zainteresowany to śledź naszą stronę lub zapisz się na Newsletter, a nic Cię nie ominie!

Aby sprawdzić listę dostępnych obecnie wydarzeń dla singli kliknij tutaj i zobacz jakie i kiedy są organizowane wydarzenia w Sosnowcu dla Singli.

Ludzie mieszkający w Sosnowcu i okolicach bardzo często się gdzieś spiesz, pracują do późnych godzin i nikt nawet nie nawiązuje kontaktu wzrokowego w normalnym codziennym życiu.Ludzie po 30’tce często są tak zapracowani, że tracą po drodze kontakt ze swoimi znajomi, a na szukanie swojej drugiej połówki często nie mają po prostu czasu.

Dlatego wydarzenia dla Singli w Sosnowcu, które organizujemy są idealne dla nawiązania nowych znajomości i flirtu czy w końcu poznania kogoś z kim będziesz spędzał swój wolny czas.

Dowiedz się, dlaczego single z Sosnowca i okolic wybierają nas z pośród innych portali które, organizują szybkie randki.

Przyjdź! Zaryzykuj! Zakochaj się ! W sosnowcu! – Nie pożałujesz 🙂