Czy warto bać się miłości?

Wielu ludzi unika kontaktów erotycznych. Często przez niepowodzenia, strach przed kolejną porażką. Każdy marzy o miłości „z obrazka”, ale jednocześnie boi się zaangażować. Przyjdź na imprezę Are You Single? i przestań w końcu zamykać się w sobie!

Zapisz się na Singiel Party!

Naprawdę nic złego stać ci się nie może. Za wszystko odpowiadasz wyłącznie ty. Jesteś właścicielem/właścicielką swoich uczuć. Od ciebie tylko zależy, na ile panujesz nad rozwojem sytuacji. Nikt nie będzie tobą manipulował, jeśli na to nie pozwolisz. Naprawdę.

Nie ma się czego bać

radosne zakończeniaWszystko to naprawdę dobra zabawa. W miłości poznajemy prawdę o samych sobie. Tutaj wychodzą nasze najróżniejsze, nieokreślone cechy. Czasem zachwycają, a czasem przerażają. Podstawa, to się z nimi pogodzić (no, chyba że masz w zwyczaju mordować osoby, które obdarzysz uczuciem – wtedy musisz się leczyć).

Historie miłosne – radosne zakończenie ?

nie ma się czego baćOwszem, historie miłosne często nie mają radosnego zakończenia. Mogą skończyć się nawet śmiercią, jak poucza nas literatura romantyczna. Ale nie żyjemy już ani w epoce pojedynków, ani kobiet-modliszek, poszukujących dyskretnej władzy nad rzędem męskich dusz. Żyjemy w erze dobrobytu, społeczeństwa zurbanizowanego, informatyzacji. Im bardziej rozwijamy naszą świadomość, tym mniej jesteśmy wrażliwi na impulsy zewnętrzne.

Niekoniecznie więc musimy dać się zwariować, zwłaszcza z powodu nieudanego związku.

Miłość – sposobem na monotonię

Miłość - sposobem na monotonięA nawet jeśli, to zawsze nasze życie tym samym może być urozmaicone. Wielu z nas narzeka na nudę. Na monotonię. Na marazm, w który wpadamy przez pracę i codzienne obowiązki. Miłość jest najlepszym sposobem, by się z tego wyzwolić.

Are You Single? – impreza trwa!

Ludzie, którzy przychodzą na imprezy AYS, za pierwszym razem często wydają się smutni, przytłoczeni. Bardzo często wydaje im się, że ogranicza ich nieśmiałość, jakieś wewnętrzne niedostosowanie. Wystarczy jednak kilka minut w doborowym towarzystwie, aby poczuli się lepiej. Wraz z tempem imprezy rozgrzewają się i stają się prawdziwymi mistrzami flirtu. O to właśnie chodzi.

Spędzaj czas przyjemnie!

Najważniejsze, by spędzać ze sobą przyjemnie czas. I się nie nudzić. Kiedy w związku jest nuda, to wcale nie oznacza, że należy go zakończyć. Nie bójmy się rozmawiać. Nie bójmy się wyrażać własnego zdania. Grunt, to dobre samopoczucie.

Znaj swoją wartość!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Proszę wpisz tutaj swoje imię