Współpraca z Are You Single?

Szanowni Państwo!

Nazywam się Paweł Marek i reprezentuję Agencję Promocji Orangewing, która przejęła markę Are You Single? (AYS), Podjęliśmy się ponownego organizowania imprez dla singli, pod nazwą Are You Single?

Paweł Marek - Are You Single ?
Paweł Marek

W ciągu całego swojego istnienia AYS? zorganizowało ponad 600 imprez dla singli, w najlepszych klubach kraju (m.in. Prozak, Czekolada, Opera, Platinium, Imperium, Oławska 9, Enso, Baccarat, Cabaret, Fantasy Park, Mega Music, Terminal itp…).

krzysztof król -AYS
Krzysztof Król

Bawiło się na nich ponad 150.000 ludzi. Dzięki imprezom Are You Single? tysiące osób połączyło się w pary, a wszyscy doskonale się bawili! Przez ostatnie dwa lata projekt został zawieszony, ponieważ pomysłodawca, Krzysztof Król, postanowił wyjechać do Tajlandii i rozwijać swoje nowe firmy min. Wyzwanie90Dni , które polecam dla osób szukających rozwoju osobistego.

Dlaczego zwracam się do Państwa z propozycją współpracy?  

Umożliwiając Państwu skorzystanie z oferty reklamy podczas eventów Are You Single?, proponujemy tym samym niepowtarzalną okazję dotarcia do dużego grona potencjalnych odbiorców Państwa marki.

 

Wydarzenia takie, jakie organizuje Are You Single? skupiają na sobie uwagę szerokiego grona odbiorców, o bardzo sprecyzowanej charakterystyce oraz czynniku podatności na przekaz promocyjny pośredni i bezpośredni. Umożliwiając Państwu skorzystanie z oferty reklamy podczas eventów  „AreYou Single?”, proponuję Państwu niepowtarzalną okazję dotarcia do dużego grona potencjalnych odbiorców Państwa towarów i usług.

Przybliżę Państwu teraz wizerunek naszej firmy, abyście uzyskali pewność, co do wymiernych korzyści współpracy.

Are You Single?  – osiągnięcia:

  • Zorganizowano ponad 600 imprez, w największych miastach Polski
  • Daje to ok. 150.000 uczestników imprez, szacowana liczba odbiorców pośrednich to około 60000 osób, szacowana liczba uczestników imprez – 300-1000 osób podczas każdej imprezy
  • Patronat radiowy nad imprezami objęło Radio ESKA – spoty radiowe, zapowiedzi imprez, konkursy
  • W tym czasie telewizje przeprowadziły 5 relacji z imprez: W TVN, programie Co za tydzień: https://www.youtube.com/watch?v=ty2hovDEL4k, w TVP Rzeszów oraz w TVP Gorzów, TVP Lublin i w TV Polsat
  • Patronat prasowy wspomagał Dziennik Polski
  • Informacja o każdej z 600 imprez pojawiała się na kilkudziesięciu portalach imprezowych, regionalnych, klubowych, muzycznych i społecznościowych
  • Na każdą imprezę przeprowadzane były mailingi do użytkowników portalu www.sympatia.pl, głównego współorganizatora imprez, będącego częścią grupy Onet.pl (ponad 3,5mln zarejestrowanych użytkowników)
  • Zawsze w klubie na wszystkich ekranach projekcyjnych i plazmowych pojawiały się nasze wizualizacje:

Nasze imprezy przyciągają nie tylko mieszkańców danego miasta, ale również mieszkańców okolicznych miejscowości, miast partnerskich oraz lokalne media.

Za udzielone wsparcie oferujemy:

1. Promowanie Państwa firmy – umieszczenie logo Pańskiej Firmy na plakatach i zaproszeniach na każdej imprezie Are You Single?

2. Nadanie Państwa firmie tytułu sponsora projektu.

3. Gwarantujemy miejsca na bannerach reklamowych, rollupach, które będą w trakcie imprezy rozstawione w klubach.

4.  Gwarantujemy reklamowanie Państwa Firmy poprzez konkursy – Are You Single gwarantuje 100-200 osób na imprezie + szum medialny w radio, portalach społecznościowych, forach internetowych czy nawet w TV.

5. Umieszczamy informację o sponsorze na naszej stronie internetowej, Fun Page’u  i mediach społecznościowych.

6. Dodanie nazwy firmy sponsora do plakatu promującego imprezę: takie plakaty będą wyświetlane na różnych stronach tematycznych, poświęconych promocji takich imprez i portalach towarzyskich – to dodatkowych 5 mln potencjalnych osób, które zapoznają się z Państwa Firmą lub produktem firmy przy jednym evencie.

7. Możliwość wykupienia banneru reklamowego na stronie Are You Single (produkt i tematyka musi być zgodny z tematyka AYS i nie może być konkurencyjny).

Szanowni Państwo, jeśli macie inny pomysł na naszą współpracę jesteśmy otwarci i czekamy na propozycje.

Zapraszam do kontaktu! Będzie nam niezmiernie miło, jeśli dołączycie Państwo do naszych

Sponsorów i Partnerów, którzy obejmą patronat medialny nad imprezami Are You Single?

Jeśli zainteresowaliśmy Państwa naszą propozycją zapraszamy do kontaktu.

Serdecznie pozdrawiam

PAWEŁ MAREKPaweł Marek - Are You Single ?
Właściciel marki Are You Single?
meil : pawel.marek@areyousingle.pl
tel: 515750077